Ceny w Lexington Park, MD

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lexington Park, MD? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lexington Park, MD.

Lexington Park, MD zmiany cen hikersbay.com
Lexington Park, MD Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lexington Park, MD - ile zapłacimy w marketach? Lexington Park, MD - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Lexington Park, MD - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Lexington Park, MD: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Lexington Park, MD jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 57%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 74%. Z kolei życie jest droższe w Lexington Park, MD o 33%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Lexington Park, MD? Ile zapłacimy za pokój w Lexington Park, MD?

Uśredniony koszt noclegu w Lexington Park, MD to 272 zł (73 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Lexington Park, MD to mniej więcej 236 zł (63 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 290 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lexington Park, MD za mniej więcej 297 zł (79 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lexington Park, MD? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lexington Park, MD? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Lexington Park, MD, takich jak: woda butelkowana, jabłka, chleb, ryż lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lexington Park, MD? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lexington Park, MD? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lexington Park, MD? Czy jedzenie na mieście w Lexington Park, MD jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lexington Park, MD, m.in: woda butelkowana, jabłka, chleb, ryż lub ser


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Lexington Park, MD w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lexington Park, MD - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 587 zł (327 zł - 1,03 tys. zł)

opłaty

587 zł (327 zł - 1,03 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 268 zł (188 zł - 413 zł)

internet

268 zł (188 zł - 413 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 151 zł (56 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

151 zł (56 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 18,1 tys. zł

zarobki średnio

18,1 tys. zł
240% więcej niż w Polsce

cena chleb 10,2 zł (6,2 zł - 15,9 zł)

chleb

10,2 zł (6,2 zł - 15,9 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 36 zł (30 zł - 41 zł)

ser

36 zł (30 zł - 41 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena ryż 13,1 zł (6 zł - 33 zł)

ryż

13,1 zł (6 zł - 33 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,5 zł (16 zł - 29 zł)

pomidory

19,5 zł (16 zł - 29 zł)
85% więcej niż w Polsce

cena banany 4,3 zł (3,8 zł - 7,4 zł)

banany

4,3 zł (3,8 zł - 7,4 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena wino 37 zł (34 zł - 56 zł)

wino

37 zł (34 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (60 zł - 113 zł)

tania restauracja

75 zł (60 zł - 113 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (15 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (15 zł - 26 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 15,3 zł (11,3 zł - 23 zł)

kawa

15,3 zł (11,3 zł - 23 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (7,5 zł - 9,4 zł)

butelka wody

7,7 zł (7,5 zł - 9,4 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 41 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 41 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,1 zł (7,5 zł - 9,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,1 zł (7,5 zł - 9,4 zł)
11% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lexington Park, MD

  1. Mleko 1 litr 3,4 zł (0,9 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,2 zł (2,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,7 zł (3,1 USD)
  4. Kilo sera 36 zł (9,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,2 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 37 zł (9,7 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,1 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 21 zł (5,6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,3 zł (5,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,4 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,6 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,1 zł (3,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,5 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 4,3 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,8 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 47 zł (12,6 USD)

ceny w restauracjach w Lexington Park, MD

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,1 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 15,3 zł (4,1 USD)

koszty życia w Lexington Park, MD

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 278 zł (74 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 438 zł (117 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 117 tys. zł (31,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,88 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 106 tys. zł (28,4 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 587 zł (156 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,57 tys. zł (1,22 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 268 zł (71 USD)
  9. numb_34 200 zł (53 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 115 tys. zł (30,8 tys. USD)
  11. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 18,1 tys. zł (4,82 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 84 zł (23 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 151 zł (40 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 136 zł (36 USD)

Lexington Park, MD koszty życia hikersbay.com
Lexington Park, MD Koszty Życia

koszty rozrywki w Lexington Park, MD

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

4,3 zł (3,8 zł - 7,4 zł)
31% mniej niż w Polsce

opłaty

587 zł (327 zł - 1,03 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wino

37 zł (34 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

chleb

10,2 zł (6,2 zł - 15,9 zł)
120% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach