Ceny w Libby, MT

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Libby, MT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Libby, MT.

Libby, MT zmiany cen hikersbay.com
Libby, MT Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Libby, MT? Czy koszty życia w Libby, MT są wyższe od tych w Polsce? Libby, MT - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Libby, MT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Libby, MT są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 78%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 98%. A koszt życia jest większy w Libby, MT o 13%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 87%.

Czy w sklepach jest drogo w Libby, MT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Libby, MT? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Libby, MT, takich jak: ziemniaki, papierosy, pomidory, zagraniczne piwo lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Libby, MT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Libby, MT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Libby, MT? Czy jedzenie na mieście w Libby, MT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 92 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 50 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 319 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 43 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Libby, MT, m.in: ziemniaki, papierosy, pomidory, zagraniczne piwo lub chleb


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Libby, MT w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Libby, MT

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Libby, MT

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Libby, MT

Libby, MT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 405 zł (319 zł - 957 zł)

opłaty

405 zł (319 zł - 957 zł)
61% mniej niż w Polsce

cena internet 218 zł (188 zł - 379 zł)

internet

218 zł (188 zł - 379 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 176 zł (94 zł - 263 zł)

spodnie jeansy

176 zł (94 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 12,1 zł (8,2 zł - 16,5 zł)

chleb

12,1 zł (8,2 zł - 16,5 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (29 zł - 74 zł)

ser

51 zł (29 zł - 74 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł (12,4 zł - 21 zł)

ryż

16,5 zł (12,4 zł - 21 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8,9 zł - 24 zł)

pomidory

17,3 zł (8,9 zł - 24 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (5,7 zł - 9,1 zł)

banany

6,6 zł (5,7 zł - 9,1 zł)
4.9% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (45 zł - 75 zł)

wino

56 zł (45 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 92 zł (60 zł - 113 zł)

tania restauracja

92 zł (60 zł - 113 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (16,9 zł - 30 zł)

lokalne piwo

22 zł (16,9 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (18,2 zł - 26 zł)

kawa

21 zł (18,2 zł - 26 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,1 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,1 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 50 zł (48 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

50 zł (48 zł - 53 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12,5 zł (7,5 zł - 18,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12,5 zł (7,5 zł - 18,7 zł)
72% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Libby, MT

  1. Mleko 1 litr 3,3 zł (0,87 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,1 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,8 zł (3,2 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,3 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12 zł (3,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 42 zł (11,2 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 42 zł (11,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,4 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,4 zł (3,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,1 zł (2,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,5 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,6 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,5 zł (2,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (14,8 USD)

ceny w restauracjach w Libby, MT

  1. Posiłek w taniej restauracji 92 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 319 zł (85 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 50 zł (13,4 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (6,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,5 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Libby, MT

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 338 zł (90 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 425 zł (113 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 108 tys. zł (28,7 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,4 zł (1,2 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 126 tys. zł (33,4 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 405 zł (108 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 8,22 tys. zł (2,19 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 218 zł (58 USD)
  9. numb_34 203 zł (54 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 59,9 tys. zł (16 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,5 zł (1,7 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 150 zł (40 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 176 zł (47 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 124 zł (33 USD)

koszty rozrywki w Libby, MT

  1. Kino pojedynczy bilet 52 zł (13,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

50 zł (48 zł - 53 zł)
68% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (18,2 zł - 26 zł)
66% więcej niż w Polsce

pomidory

17,3 zł (8,9 zł - 24 zł)
63% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

176 zł (94 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

6,6 zł (5,7 zł - 9,1 zł)
4,9% więcej niż w Polsce

internet

218 zł (188 zł - 379 zł)
270% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach