Ceny w Littleton, NH

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Littleton, NH? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Littleton, NH.

Jakie są ceny w supermarketach w Littleton, NH? Czy koszty życia w Littleton, NH są wyższe od tych w Polsce? Littleton, NH - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Littleton, NH: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Littleton, NH są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 95%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 77%. A koszt życia jest większy w Littleton, NH o 100%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 21%.

Czy hotele są drogie w Littleton, NH? Ile zapłacimy za pokój w Littleton, NH?

Średni koszt noclegu w Littleton, NH to 381 zł (105 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Littleton, NH 264 zł (73 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 441 zł (121 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Littleton, NH za mniej więcej 546 zł (150 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Littleton, NH? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Littleton, NH? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Littleton, NH, takich jak: zagraniczne piwo, chleb, pomidory, mleko lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Littleton, NH? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Littleton, NH? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Littleton, NH? Czy jedzenie na mieście w Littleton, NH jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 91 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 255 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Littleton, NH, m.in: zagraniczne piwo, chleb, pomidory, mleko lub jaja


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Littleton, NH w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Littleton, NH - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 624 zł

opłaty

624 zł
40% mniej niż w Polsce

cena internet 182 zł

internet

182 zł
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 91 zł

spodnie jeansy

91 zł
73% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,19 tys. zł (3,28 tys. zł - 9,1 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

6,19 tys. zł (3,28 tys. zł - 9,1 tys. zł)
83% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,1 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,1 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 12 zł

chleb

12 zł
150% więcej niż w Polsce

cena ser 48 zł

ser

48 zł
38% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł

ryż

20 zł
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł

pomidory

22 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 8 zł

banany

8 zł
28% więcej niż w Polsce

cena wino 69 zł

wino

69 zł
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 91 zł

tania restauracja

91 zł
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 25 zł

lokalne piwo

25 zł
82% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł

kawa

22 zł
71% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł

butelka wody

9,1 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł

mac burger king lub podobny bar

45 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,9 zł

cola pepsi sprite mirinda

10,9 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Littleton, NH

  1. Mleko 1 litr 5,5 zł (1,5 USD)
  2. Chleb pół kilo 12 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,2 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 48 zł (13,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,5 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 69 zł (19 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,1 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,3 zł (2 USD)
  9. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  10. Jabłka (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  11. Pomarańcze (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  12. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  13. Sałata (1 główka) 9,1 zł (2,5 USD)
  14. Kilo białego ryżu 20 zł (5,5 USD)
  15. Pomidory (1kg) 22 zł (6 USD)
  16. Banany (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  17. Cebula (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  18. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Littleton, NH

  1. Posiłek w taniej restauracji 91 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 255 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 25 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,2 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,9 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (6 USD)

koszty życia w Littleton, NH

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 328 zł (90 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 364 zł (100 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,92 USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,19 tys. zł (1,7 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,73 tys. zł (1,3 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 14,6 tys. zł (4 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 624 zł (172 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 182 zł (50 USD)
  10. numb_34 146 zł (40 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 91 zł (25 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 87 zł (24 USD)

koszty rozrywki w Littleton, NH

  1. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) NaN zł (NaN USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 33 zł (9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

45 zł
o połowę więcej niż w Polsce

wino

69 zł
180% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6,19 tys. zł (3,28 tys. zł - 9,1 tys. zł)
83% więcej niż w Polsce

pomidory

22 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

opłaty

624 zł
40% mniej niż w Polsce

tania restauracja

91 zł
160% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach