Ceny w Livermore, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Livermore, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Livermore, CA.

Livermore, CA zmiany cen hikersbay.com
Livermore, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Livermore, CA - jakie są ceny w supermarketach? Livermore, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Livermore, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Livermore, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Livermore, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 96%. W restauracjach będzie drożej o 79%. Natomiast koszty życia są wyższe w Livermore, CA o 45%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 42%.

Czy hotele są drogie w Livermore, CA? Ile zapłacimy za pokój w Livermore, CA?

Średnia cena noclegu w Livermore, CA wynosi 378 zł (103 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Livermore, CA 275 zł (75 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 370 zł (101 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Livermore, CA za mniej więcej 766 zł (210 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Livermore, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Livermore, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Livermore, CA, takich jak: sałata, ryż, banany, jabłka lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Livermore, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Livermore, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Livermore, CA? Czy jedzenie na mieście w Livermore, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Livermore, CA, m.in: sałata, ryż, banany, jabłka lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Livermore, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Livermore, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,09 tys. zł (347 zł - 1,84 tys. zł)

opłaty

1,09 tys. zł (347 zł - 1,84 tys. zł)
5.2% więcej niż w Polsce

cena internet 237 zł (201 zł - 318 zł)

internet

237 zł (201 zł - 318 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 162 zł (146 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

162 zł (146 zł - 329 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 16,1 zł (9,2 zł - 27 zł)

chleb

16,1 zł (9,2 zł - 27 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 70 zł (32 zł - 97 zł)

ser

70 zł (32 zł - 97 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (11 zł - 37 zł)

ryż

23 zł (11 zł - 37 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (18,5 zł - 24 zł)

pomidory

22 zł (18,5 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 8,8 zł (6,4 zł - 16,1 zł)

banany

8,8 zł (6,4 zł - 16,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 37 zł (37 zł - 47 zł)

wino

37 zł (37 zł - 47 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (47 zł - 128 zł)

tania restauracja

73 zł (47 zł - 128 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (22 zł - 44 zł)

lokalne piwo

26 zł (22 zł - 44 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (16,4 zł - 26 zł)

kawa

21 zł (16,4 zł - 26 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,7 zł (3,7 zł - 18,3 zł)

butelka wody

9,7 zł (3,7 zł - 18,3 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 42 zł (40 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

42 zł (40 zł - 44 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł (7,3 zł - 22 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 22 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Livermore, CA

  1. Mleko 1 litr 5,9 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,1 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,1 zł (3,9 USD)
  4. Kilo sera 70 zł (19,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,3 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 37 zł (10 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,6 zł (1,8 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,8 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,7 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13 zł (3,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 8,8 zł (2,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,6 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 57 zł (15,6 USD)

ceny w restauracjach w Livermore, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (11,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 33 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,7 zł (2,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Livermore, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 228 zł (63 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 529 zł (145 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (1,2 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 149 tys. zł (40,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,09 tys. zł (299 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,88 tys. zł (2,16 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 237 zł (65 USD)
  9. numb_34 155 zł (43 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 118 tys. zł (32,2 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 162 zł (45 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 142 zł (39 USD)

Livermore, CA koszty życia hikersbay.com
Livermore, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Livermore, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

23 zł (11 zł - 37 zł)
310% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 22 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

banany

8,8 zł (6,4 zł - 16,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ser

70 zł (32 zł - 97 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach