Ceny w Logan, UT

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Logan, UT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Logan, UT.

Logan, UT zmiany cen hikersbay.com
Logan, UT Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Logan, UT - ile zapłacimy w marketach? Logan, UT - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Logan, UT - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Logan, UT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Logan, UT niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 63%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 12%. Koszty życia i wydatki w Logan, UT są porównywalne do kosztów w Polsce. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 5.3%.

Czy hotele są drogie w Logan, UT? Ile zapłacimy za pokój w Logan, UT?

Uśredniony koszt noclegu w Logan, UT to 245 zł (67 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Logan, UT to mniej więcej 234 zł (64 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 254 zł (70 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Logan, UT za mniej więcej 542 zł (149 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Logan, UT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Logan, UT? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Logan, UT, takich jak: woda butelkowana, wino, jaja, ziemniaki lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Logan, UT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Logan, UT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Logan, UT? Czy jedzenie na mieście w Logan, UT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 37 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 164 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Logan, UT, m.in: woda butelkowana, wino, jaja, ziemniaki lub pierś z kurczaka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Logan, UT w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Logan, UT

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Logan, UT

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Logan, UT

Logan, UT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 560 zł (344 zł - 928 zł)

opłaty

560 zł (344 zł - 928 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 207 zł (182 zł - 327 zł)

internet

207 zł (182 zł - 327 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 127 zł (127 zł - 273 zł)

spodnie jeansy

127 zł (127 zł - 273 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,2 tys. zł

zarobki średnio

15,2 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,93 tys. zł (4 tys. zł - 5,89 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

4,93 tys. zł (4 tys. zł - 5,89 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,93 tys. zł (5,46 tys. zł - 8,01 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,93 tys. zł (5,46 tys. zł - 8,01 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 12,6 zł (6 zł - 28 zł)

chleb

12,6 zł (6 zł - 28 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (28 zł - 144 zł)

ser

44 zł (28 zł - 144 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 10,1 zł (6,3 zł - 20 zł)

ryż

10,1 zł (6,3 zł - 20 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12 zł (3,2 zł - 20 zł)

pomidory

12 zł (3,2 zł - 20 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena banany 5 zł (4 zł - 16 zł)

banany

5 zł (4 zł - 16 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena wino 68 zł (36 zł - 91 zł)

wino

68 zł (36 zł - 91 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 37 zł (29 zł - 127 zł)

tania restauracja

37 zł (29 zł - 127 zł)
6.5% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 44 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,2 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

17,2 zł (14,6 zł - 29 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 3,6 zł (3,6 zł - 7,3 zł)

butelka wody

3,6 zł (3,6 zł - 7,3 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (29 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (29 zł - 44 zł)
3% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,3 zł (3,6 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,3 zł (3,6 zł - 10,9 zł)
28% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Logan, UT

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,86 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,6 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,5 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,4 zł (3,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 32 zł (8,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 28 zł (7,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,7 zł (4,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,7 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,1 zł (2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,8 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 10,1 zł (2,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  17. Banany (1kg) 5 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,1 zł (2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,7 USD)

ceny w restauracjach w Logan, UT

  1. Posiłek w taniej restauracji 37 zł (10,2 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 164 zł (45 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,3 zł (1,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,6 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,2 zł (4,7 USD)

koszty życia w Logan, UT

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) NaN zł (NaN USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) NaN zł (NaN USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (34 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,93 tys. zł (1,36 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,23 tys. zł (1,16 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,6 tys. zł (1,82 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,93 tys. zł (1,91 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 560 zł (154 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 207 zł (57 USD)
  11. numb_34 156 zł (43 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 127 zł (35 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 158 zł (43 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 273 zł (75 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 255 zł (70 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 111 tys. zł (30,5 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,29 tys. zł (630 USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 8,11 tys. zł (2,23 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 30,6 tys. zł (8,4 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 8,11 tys. zł (2,23 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,2 tys. zł (4,17 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.3%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 14,6 zł (4 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,9 zł (2,4 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 178 zł (49 USD)

Logan, UT koszty życia hikersbay.com
Logan, UT Koszty Życia

koszty rozrywki w Logan, UT

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 109 zł (30 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

3,6 zł (3,6 zł - 7,3 zł)
37% mniej niż w Polsce

opłaty

560 zł (344 zł - 928 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

internet

207 zł (182 zł - 327 zł)
250% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

5,3 zł (3,6 zł - 10,9 zł)
28% mniej niż w Polsce

banany

5 zł (4 zł - 16 zł)
20% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach