Ceny w Loveland, CO

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Loveland, CO? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Loveland, CO.

Loveland, CO zmiany cen hikersbay.com
Loveland, CO Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Loveland, CO - jakie są ceny w supermarketach? Loveland, CO - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Loveland, CO - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Loveland, CO: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Loveland, CO niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 48%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Loveland, CO o 19%. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 9.9%.

Czy hotele są drogie w Loveland, CO? Ile zapłacimy za pokój w Loveland, CO?

Średnia cena noclegu w Loveland, CO wynosi 268 zł (73 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Loveland, CO 251 zł (69 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 261 zł (71 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Loveland, CO za mniej więcej 400 zł (110 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Loveland, CO? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Loveland, CO? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Loveland, CO, takich jak: piwo, zagraniczne piwo, banany, jabłka lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Loveland, CO? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Loveland, CO? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Loveland, CO? Czy jedzenie na mieście w Loveland, CO jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 329 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Loveland, CO, m.in: piwo, zagraniczne piwo, banany, jabłka lub pomarańcze


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Loveland, CO będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Loveland, CO - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 630 zł (490 zł - 913 zł)

opłaty

630 zł (490 zł - 913 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł (183 zł - 416 zł)

internet

183 zł (183 zł - 416 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 184 zł (146 zł - 290 zł)

spodnie jeansy

184 zł (146 zł - 290 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16 tys. zł

zarobki średnio

16 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,94 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6,94 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,43 tys. zł (8,4 tys. zł - 8,47 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,43 tys. zł (8,4 tys. zł - 8,47 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 13,4 zł (8,4 zł - 18,1 zł)

chleb

13,4 zł (8,4 zł - 18,1 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ser 39 zł (30 zł - 62 zł)

ser

39 zł (30 zł - 62 zł)
12% więcej niż w Polsce

cena ryż 8 zł (8 zł - 32 zł)

ryż

8 zł (8 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,8 zł (12 zł - 48 zł)

pomidory

16,8 zł (12 zł - 48 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 4,7 zł (4,4 zł - 9,7 zł)

banany

4,7 zł (4,4 zł - 9,7 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena wino 42 zł (42 zł - 73 zł)

wino

42 zł (42 zł - 73 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 148 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 148 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,3 zł - 55 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,3 zł - 55 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 24 zł (11 zł - 33 zł)

kawa

24 zł (11 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena butelka wody 14,1 zł (11 zł - 18,3 zł)

butelka wody

14,1 zł (11 zł - 18,3 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12,1 zł (8 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12,1 zł (8 zł - 18,3 zł)
66% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Loveland, CO

  1. Mleko 1 litr 3,7 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,4 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,3 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 39 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (0,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 42 zł (11,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,2 zł (1,4 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,1 zł (1,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 41 zł (11,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 8 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,8 zł (4,6 USD)
  17. Banany (1kg) 4,7 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 36 zł (9,8 USD)

ceny w restauracjach w Loveland, CO

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 329 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,1 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 14,1 zł (3,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 24 zł (6,7 USD)

koszty życia w Loveland, CO

  1. Benzyna (1 litr) 2,5 zł (0,68 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 92 tys. zł (25,2 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,94 tys. zł (1,9 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,18 tys. zł (1,69 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,49 tys. zł (2,6 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,43 tys. zł (2,31 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 630 zł (173 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (50 USD)
  9. numb_34 146 zł (40 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 184 zł (50 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (40 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 274 zł (75 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 420 zł (115 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (27,1 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,08 tys. zł (1,67 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 89,4 tys. zł (24,5 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16 tys. zł (4,37 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)

Loveland, CO koszty życia hikersbay.com
Loveland, CO Koszty Życia

koszty rozrywki w Loveland, CO

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 110 zł (30 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 31 zł (8,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

8 zł (8 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

42 zł (42 zł - 73 zł)
68% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6,94 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,43 tys. zł (8,4 tys. zł - 8,47 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

opłaty

630 zł (490 zł - 913 zł)
39% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

184 zł (146 zł - 290 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach