Ceny w Lynchburg, VA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lynchburg, VA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lynchburg, VA.

Lynchburg, VA zmiany cen hikersbay.com
Lynchburg, VA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lynchburg, VA - jakie są ceny w supermarketach? Lynchburg, VA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lynchburg, VA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lynchburg, VA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Lynchburg, VA niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 53%. W restauracjach będzie drożej o 38%. Z kolei koszt życia i opłaty w Lynchburg, VA są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Lynchburg, VA? Ile zapłacimy za pokój w Lynchburg, VA?

Średnia cena noclegu w Lynchburg, VA wynosi 326 zł (87 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lynchburg, VA 279 zł (74 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 341 zł (91 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lynchburg, VA za mniej więcej 411 zł (110 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lynchburg, VA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lynchburg, VA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lynchburg, VA, takich jak: jaja, cebula, ryż, sałata lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lynchburg, VA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lynchburg, VA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lynchburg, VA? Czy jedzenie na mieście w Lynchburg, VA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 62 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 23 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 221 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lynchburg, VA, m.in: jaja, cebula, ryż, sałata lub papierosy


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lynchburg, VA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lynchburg, VA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 638 zł (375 zł - 1,44 tys. zł)

opłaty

638 zł (375 zł - 1,44 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 231 zł (150 zł - 300 zł)

internet

231 zł (150 zł - 300 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 184 zł (150 zł - 263 zł)

spodnie jeansy

184 zł (150 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12,9 tys. zł

zarobki średnio

12,9 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,44 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,44 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 11,8 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

11,8 zł (8,3 zł - 21 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 41 zł (41 zł - 165 zł)

ser

41 zł (41 zł - 165 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena ryż 10,3 zł (10,3 zł - 25 zł)

ryż

10,3 zł (10,3 zł - 25 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (21 zł - 25 zł)

pomidory

21 zł (21 zł - 25 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (4,9 zł - 8,2 zł)

banany

4,9 zł (4,9 zł - 8,2 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 34 zł (34 zł - 34 zł)

wino

34 zł (34 zł - 34 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 62 zł (34 zł - 94 zł)

tania restauracja

62 zł (34 zł - 94 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,8 zł (9,4 zł - 38 zł)

lokalne piwo

17,8 zł (9,4 zł - 38 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (12,2 zł - 38 zł)

kawa

18,3 zł (12,2 zł - 38 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,9 zł (5,6 zł - 15 zł)

butelka wody

9,9 zł (5,6 zł - 15 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 23 zł (23 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

23 zł (23 zł - 45 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,6 zł (3,8 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,6 zł (3,8 zł - 15 zł)
9.9% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lynchburg, VA

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (0,96 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,8 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,1 zł (3,8 USD)
  4. Kilo sera 41 zł (11 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,7 zł (1,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 34 zł (9 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,6 zł (1,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) NaN zł (NaN USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 14 zł (3,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,3 zł (2,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,7 zł (0,99 USD)
  15. Kilo białego ryżu 10,3 zł (2,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,5 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 74 zł (19,8 USD)

ceny w restauracjach w Lynchburg, VA

  1. Posiłek w taniej restauracji 62 zł (16,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 221 zł (59 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 23 zł (6 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,8 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (6,8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,6 zł (1,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,9 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (4,9 USD)

koszty życia w Lynchburg, VA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,5 zł (2 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,84 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 133 tys. zł (35,5 tys. USD)
  4. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,44 tys. zł (2,25 tys. USD)
  5. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 638 zł (170 USD)
  6. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 231 zł (61 USD)
  7. numb_34 161 zł (43 USD)
  8. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 184 zł (49 USD)
  9. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 148 zł (40 USD)
  10. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 293 zł (78 USD)
  11. 1 para męskich skórzanych butów 319 zł (85 USD)
  12. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,3 tys. USD)
  13. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  14. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,31 tys. zł (1,95 tys. USD)
  15. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 7,31 tys. zł (1,95 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,9 tys. zł (3,45 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Lynchburg, VA

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

41 zł (41 zł - 165 zł)
19% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

23 zł (23 zł - 45 zł)
25% mniej niż w Polsce

banany

4,9 zł (4,9 zł - 8,2 zł)
22% mniej niż w Polsce

chleb

11,8 zł (8,3 zł - 21 zł)
150% więcej niż w Polsce

tania restauracja

62 zł (34 zł - 94 zł)
77% więcej niż w Polsce

opłaty

638 zł (375 zł - 1,44 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach