Ceny w Lynn, MA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lynn, MA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lynn, MA.

Lynn, MA - jakie są ceny w supermarketach? Lynn, MA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lynn, MA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lynn, MA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Lynn, MA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 97%. W restauracjach będzie drożej o 120%. Natomiast koszty życia są wyższe w Lynn, MA o 25%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy w sklepach jest drogo w Lynn, MA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lynn, MA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lynn, MA, takich jak: pomidory, zagraniczne piwo, mleko, jabłka lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lynn, MA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lynn, MA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lynn, MA? Czy jedzenie na mieście w Lynn, MA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 375 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lynn, MA, m.in: pomidory, zagraniczne piwo, mleko, jabłka lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lynn, MA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Lynn, MA

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Lynn, MA

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Lynn, MA

Lynn, MA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,15 tys. zł (410 zł - 1,5 tys. zł)

opłaty

1,15 tys. zł (410 zł - 1,5 tys. zł)
11% więcej niż w Polsce

cena internet 211 zł (113 zł - 375 zł)

internet

211 zł (113 zł - 375 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 300 zł (150 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

300 zł (150 zł - 338 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 11,3 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

11,3 tys. zł
230% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 13,1 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

13,1 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena chleb 15 zł (4,4 zł - 21 zł)

chleb

15 zł (4,4 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (15 zł - 58 zł)

ser

40 zł (15 zł - 58 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł (16,5 zł - 18,8 zł)

ryż

16,5 zł (16,5 zł - 18,8 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (8,2 zł - 29 zł)

pomidory

22 zł (8,2 zł - 29 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 5,7 zł (3,2 zł - 6 zł)

banany

5,7 zł (3,2 zł - 6 zł)
8.8% mniej niż w Polsce

cena wino 56 zł (45 zł - 68 zł)

wino

56 zł (45 zł - 68 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

94 zł (45 zł - 150 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 30 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,6 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

17,6 zł (15 zł - 23 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (38 zł - 56 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,6 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
31% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lynn, MA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,6 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,6 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 36 zł (9,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 24 zł (6,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,9 zł (4,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,2 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,7 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 80 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Lynn, MA

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 375 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,6 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,6 zł (4,7 USD)

koszty życia w Lynn, MA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 9,4 zł (2,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 375 zł (100 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,94 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (35,8 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 18,8 tys. zł (5 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 13,1 tys. zł (3,5 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,15 tys. zł (307 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 211 zł (56 USD)
  11. numb_34 164 zł (44 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 300 zł (80 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 338 zł (90 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 347 zł (93 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 313 zł (83 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,3 tys. zł (26,2 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 40,4 tys. zł (10,8 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 18,2 tys. zł (4,84 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15 zł (4 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Lynn, MA

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

22 zł (8,2 zł - 29 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

300 zł (150 zł - 338 zł)
11% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

41 zł (38 zł - 56 zł)
38% więcej niż w Polsce

wino

56 zł (45 zł - 68 zł)
130% więcej niż w Polsce

chleb

15 zł (4,4 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

13,1 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach