Ceny w Manalapan Township, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Manalapan Township, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Manalapan Township, NJ.

Manalapan Township, NJ zmiany cen hikersbay.com
Manalapan Township, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Manalapan Township, NJ? Czy koszty życia w Manalapan Township, NJ są wyższe od tych w Polsce? Manalapan Township, NJ - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Manalapan Township, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Manalapan Township, NJ są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 95%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 69%. Koszty życia w Manalapan Township, NJ są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 100%.

Czy hotele są drogie w Manalapan Township, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Manalapan Township, NJ?

Średni koszt noclegu w Manalapan Township, NJ to 296 zł (81 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Manalapan Township, NJ 255 zł (70 USD). W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Manalapan Township, NJ za mniej więcej 337 zł (93 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Manalapan Township, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Manalapan Township, NJ? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Manalapan Township, NJ, takich jak: papierosy, pierś z kurczaka, ryż, chleb lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Manalapan Township, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Manalapan Township, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Manalapan Township, NJ? Czy jedzenie na mieście w Manalapan Township, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 255 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Manalapan Township, NJ, m.in: papierosy, pierś z kurczaka, ryż, chleb lub zagraniczne piwo


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Manalapan Township, NJ w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Manalapan Township, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 540 zł (364 zł - 1,09 tys. zł)

opłaty

540 zł (364 zł - 1,09 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 178 zł (106 zł - 364 zł)

internet

178 zł (106 zł - 364 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 218 zł (109 zł - 291 zł)

spodnie jeansy

218 zł (109 zł - 291 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,7 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

10,7 zł (8 zł - 20 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (24 zł - 96 zł)

ser

44 zł (24 zł - 96 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (7,9 zł - 40 zł)

ryż

27 zł (7,9 zł - 40 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 10,8 zł (6 zł - 24 zł)

banany

10,8 zł (6 zł - 24 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena wino 64 zł (29 zł - 91 zł)

wino

64 zł (29 zł - 91 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 146 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 146 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 25 zł (22 zł - 36 zł)

lokalne piwo

25 zł (22 zł - 36 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,2 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

18,2 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,4 zł (5,5 zł - 36 zł)

butelka wody

9,4 zł (5,5 zł - 36 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (36 zł - 62 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 62 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (7,2 zł - 36 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (7,2 zł - 36 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Manalapan Township, NJ

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,7 zł (2,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,5 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 64 zł (17,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,7 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 35 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,9 zł (1,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,9 zł (1,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 10,8 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,3 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Manalapan Township, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 255 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 25 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,4 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,2 zł (5 USD)

koszty życia w Manalapan Township, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 367 zł (101 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 482 zł (133 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87,1 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,91 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 92,2 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 540 zł (148 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,73 tys. zł (1,3 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 178 zł (49 USD)
  9. numb_34 165 zł (45 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 69,1 tys. zł (19 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,9 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 153 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 218 zł (60 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Manalapan Township, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

banany

10,8 zł (6 zł - 24 zł)
72% więcej niż w Polsce

internet

178 zł (106 zł - 364 zł)
200% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 62 zł)
21% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

218 zł (109 zł - 291 zł)
35% mniej niż w Polsce

chleb

10,7 zł (8 zł - 20 zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach