Ceny w Manchester, NH

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Manchester, NH? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Manchester, NH.

Manchester, NH zmiany cen hikersbay.com
Manchester, NH Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Manchester, NH? Czy koszty życia w Manchester, NH są wyższe od tych w Polsce? Manchester, NH - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Manchester, NH: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Manchester, NH od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 67%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 76%. A koszt życia jest większy w Manchester, NH o 7.9%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 44%.

Czy hotele są drogie w Manchester, NH? Ile zapłacimy za pokój w Manchester, NH?

Średni koszt noclegu w Manchester, NH to 331 zł (88 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Manchester, NH 330 zł (88 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 331 zł (88 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Manchester, NH za mniej więcej 380 zł (101 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Manchester, NH? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Manchester, NH? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Manchester, NH, takich jak: ziemniaki, pomarańcze, papierosy, mleko lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Manchester, NH? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Manchester, NH? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Manchester, NH? Czy jedzenie na mieście w Manchester, NH jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 107 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 272 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Manchester, NH, m.in: ziemniaki, pomarańcze, papierosy, mleko lub mięso wołowe


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Manchester, NH w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Manchester, NH - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 689 zł (436 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

689 zł (436 zł - 1,13 tys. zł)
34% mniej niż w Polsce

cena internet 231 zł (206 zł - 525 zł)

internet

231 zł (206 zł - 525 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 174 zł (56 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

174 zł (56 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16,4 tys. zł

zarobki średnio

16,4 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,38 tys. zł (7,13 tys. zł - 7,51 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

7,38 tys. zł (7,13 tys. zł - 7,51 tys. zł)
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,44 tys. zł (7,51 tys. zł - 9,38 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,44 tys. zł (7,51 tys. zł - 9,38 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 11,6 zł (9,9 zł - 25 zł)

chleb

11,6 zł (9,9 zł - 25 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 48 zł (29 zł - 74 zł)

ser

48 zł (29 zł - 74 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,9 zł (8,9 zł - 33 zł)

ryż

19,9 zł (8,9 zł - 33 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)

pomidory

17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł (3,2 zł - 16,5 zł)

banany

5,2 zł (3,2 zł - 16,5 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena wino 40 zł (34 zł - 77 zł)

wino

40 zł (34 zł - 77 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 107 zł (75 zł - 225 zł)

tania restauracja

107 zł (75 zł - 225 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (11,3 zł - 34 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 34 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

18,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 53 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,6 zł (6,3 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,6 zł (6,3 zł - 15 zł)
18% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Manchester, NH

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,83 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,6 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,5 zł (4,9 USD)
  4. Kilo sera 48 zł (12,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,2 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 40 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 32 zł (8,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 43 zł (11,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,8 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,7 zł (4,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,5 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,4 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,9 zł (5,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,6 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,9 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 47 zł (12,5 USD)

ceny w restauracjach w Manchester, NH

  1. Posiłek w taniej restauracji 107 zł (29 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 272 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,6 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (1,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Manchester, NH

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,5 zł (2 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 225 zł (60 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,89 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 91,8 tys. zł (24,5 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,38 tys. zł (1,97 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,19 tys. zł (1,65 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,6 tys. zł (2,83 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,44 tys. zł (2,25 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 689 zł (184 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 231 zł (62 USD)
  11. numb_34 158 zł (42 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 174 zł (46 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 122 zł (33 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 319 zł (85 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 409 zł (109 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 101 tys. zł (26,8 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 15 tys. zł (4 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 67,5 tys. zł (18 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 13,1 tys. zł (3,5 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,4 tys. zł (4,38 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15 zł (4 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (1,4 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 103 zł (28 USD)

Manchester, NH koszty życia hikersbay.com
Manchester, NH Koszty Życia

koszty rozrywki w Manchester, NH

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 188 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 43 zł (11,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,44 tys. zł (7,51 tys. zł - 9,38 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

internet

231 zł (206 zł - 525 zł)
290% więcej niż w Polsce

wino

40 zł (34 zł - 77 zł)
61% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

16,4 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

banany

5,2 zł (3,2 zł - 16,5 zł)
17% mniej niż w Polsce

pomidory

17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)
66% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach