Ceny w Manhattan Beach, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Manhattan Beach, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Manhattan Beach, CA.

Manhattan Beach, CA - jakie są ceny w supermarketach? Manhattan Beach, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Manhattan Beach, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Manhattan Beach, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Manhattan Beach, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 90%. W restauracjach będzie drożej o 120%. Natomiast koszty życia są wyższe w Manhattan Beach, CA o 21%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 130%.

Czy w sklepach jest drogo w Manhattan Beach, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Manhattan Beach, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Manhattan Beach, CA, takich jak: woda butelkowana, ryż, jaja, papierosy lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Manhattan Beach, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Manhattan Beach, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Manhattan Beach, CA? Czy jedzenie na mieście w Manhattan Beach, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 365 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Manhattan Beach, CA, m.in: woda butelkowana, ryż, jaja, papierosy lub pomarańcze


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Manhattan Beach, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Manhattan Beach, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 712 zł (365 zł - 1,28 tys. zł)

opłaty

712 zł (365 zł - 1,28 tys. zł)
31% mniej niż w Polsce

cena internet 267 zł (183 zł - 365 zł)

internet

267 zł (183 zł - 365 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 229 zł (110 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

229 zł (110 zł - 365 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena chleb 18,2 zł (10 zł - 32 zł)

chleb

18,2 zł (10 zł - 32 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (26 zł - 121 zł)

ser

50 zł (26 zł - 121 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (7,2 zł - 48 zł)

ryż

21 zł (7,2 zł - 48 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,9 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

17,9 zł (7,3 zł - 32 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena banany 6,3 zł (4,7 zł - 16 zł)

banany

6,3 zł (4,7 zł - 16 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 55 zł (33 zł - 164 zł)

wino

55 zł (33 zł - 164 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (40 zł - 178 zł)

tania restauracja

73 zł (40 zł - 178 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 40 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19,4 zł (14,6 zł - 33 zł)

kawa

19,4 zł (14,6 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,5 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10 zł (6,9 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10 zł (6,9 zł - 18,3 zł)
37% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Manhattan Beach, CA

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 18,2 zł (5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,2 zł (5 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,7 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,2 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (10,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,1 zł (5,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,9 zł (4,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6,3 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,5 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (14 USD)

ceny w restauracjach w Manhattan Beach, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 365 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,4 zł (5,3 USD)

koszty życia w Manhattan Beach, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 381 zł (104 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 532 zł (146 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,9 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,8 zł (1,3 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 712 zł (195 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,62 tys. zł (1,81 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 267 zł (73 USD)
  9. numb_34 176 zł (48 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28,8 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3,1 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,7 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 107 zł (29 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 229 zł (63 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 155 zł (42 USD)

koszty rozrywki w Manhattan Beach, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 62 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

229 zł (110 zł - 365 zł)
32% mniej niż w Polsce

wino

55 zł (33 zł - 164 zł)
120% więcej niż w Polsce

ryż

21 zł (7,2 zł - 48 zł)
280% więcej niż w Polsce

kawa

19,4 zł (14,6 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach