Ceny w Marshfield, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Marshfield, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Marshfield, WI.

Marshfield, WI zmiany cen hikersbay.com
Marshfield, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Marshfield, WI - jakie są ceny w supermarketach? Marshfield, WI - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Marshfield, WI - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Marshfield, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Marshfield, WI niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 34%. W restauracjach będzie drożej o 45%. Natomiast koszty życia są wyższe w Marshfield, WI o 8.2%. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 15%.

Czy hotele są drogie w Marshfield, WI? Ile zapłacimy za pokój w Marshfield, WI?

Średnia cena noclegu w Marshfield, WI wynosi 279 zł (76 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Marshfield, WI 228 zł (62 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 233 zł (64 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 358 zł (98 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Marshfield, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Marshfield, WI? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Marshfield, WI, takich jak: pierś z kurczaka, sałata, ser, chleb lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Marshfield, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Marshfield, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Marshfield, WI? Czy jedzenie na mieście w Marshfield, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 47 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 22 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Marshfield, WI, m.in: pierś z kurczaka, sałata, ser, chleb lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Marshfield, WI będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Marshfield, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 657 zł (402 zł - 1,35 tys. zł)

opłaty

657 zł (402 zł - 1,35 tys. zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 237 zł (219 zł - 347 zł)

internet

237 zł (219 zł - 347 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 164 zł (73 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

164 zł (73 zł - 329 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,02 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,02 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

cena chleb 10,1 zł (6 zł - 16,9 zł)

chleb

10,1 zł (6 zł - 16,9 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ser 38 zł (22 zł - 48 zł)

ser

38 zł (22 zł - 48 zł)
9.6% więcej niż w Polsce

cena ryż 13,3 zł (6,4 zł - 39 zł)

ryż

13,3 zł (6,4 zł - 39 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,2 zł (7,9 zł - 36 zł)

pomidory

13,2 zł (7,9 zł - 36 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena banany 4,6 zł (3,9 zł - 16 zł)

banany

4,6 zł (3,9 zł - 16 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena wino 29 zł (29 zł - 73 zł)

wino

29 zł (29 zł - 73 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 47 zł (37 zł - 91 zł)

tania restauracja

47 zł (37 zł - 91 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 11 zł (11 zł - 22 zł)

lokalne piwo

11 zł (11 zł - 22 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena kawa 11 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

11 zł (11 zł - 22 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,7 zł (3,7 zł - 8,2 zł)

butelka wody

3,7 zł (3,7 zł - 8,2 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (29 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,9 zł (5,5 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,9 zł (5,5 zł - 11 zł)
19% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Marshfield, WI

  1. Mleko 1 litr 2,7 zł (0,75 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,1 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10 zł (2,7 USD)
  4. Kilo sera 38 zł (10,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,4 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 29 zł (8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,3 zł (2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14,8 zł (4,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 7,5 zł (2,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,8 zł (1,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,3 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,3 zł (3,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,2 zł (3,6 USD)
  17. Banany (1kg) 4,6 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 5,5 zł (1,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (14 USD)

ceny w restauracjach w Marshfield, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 47 zł (13 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 11 zł (3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 20 zł (5,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,9 zł (1,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,7 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 11 zł (3 USD)

koszty życia w Marshfield, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 263 zł (72 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 507 zł (139 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,4 tys. zł (24,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 2,8 zł (0,78 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 96,7 tys. zł (26,5 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,02 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,09 tys. zł (1,4 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 657 zł (180 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,65 tys. zł (1,82 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 237 zł (65 USD)
  11. numb_34 110 zł (30 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 88,3 tys. zł (24,2 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,2 zł (2,8 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 77 zł (21 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 164 zł (45 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 163 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Marshfield, WI

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 73 zł (20 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 80 zł (22 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 39 zł (10,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

47 zł (37 zł - 91 zł)
36% więcej niż w Polsce

internet

237 zł (219 zł - 347 zł)
300% więcej niż w Polsce

banany

4,6 zł (3,9 zł - 16 zł)
27% mniej niż w Polsce

ser

38 zł (22 zł - 48 zł)
9,6% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach