Ceny w Martha's Vineyard, MA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Martha's Vineyard, MA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Martha's Vineyard, MA.

Martha's Vineyard, MA zmiany cen hikersbay.com
Martha's Vineyard, MA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Martha's Vineyard, MA - ile zapłacimy w marketach? Martha's Vineyard, MA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Martha's Vineyard, MA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Martha's Vineyard, MA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,64 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,9 złotego.


W Martha's Vineyard, MA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 130%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 110%. Z kolei życie jest droższe w Martha's Vineyard, MA o 5.4%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Martha's Vineyard, MA? Ile zapłacimy za pokój w Martha's Vineyard, MA?

Uśredniony koszt noclegu w Martha's Vineyard, MA to 649 zł (171 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Martha's Vineyard, MA to mniej więcej 385 zł (102 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 696 zł (184 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Martha's Vineyard, MA za mniej więcej 1,2 tys. zł (316 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 2,01 tys. zł (530 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Martha's Vineyard, MA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Martha's Vineyard, MA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Martha's Vineyard, MA, takich jak: mięso wołowe, jabłka, pomidory, chleb lub wino (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Martha's Vineyard, MA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Martha's Vineyard, MA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Martha's Vineyard, MA? Czy jedzenie na mieście w Martha's Vineyard, MA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 95 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 354 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 61 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Martha's Vineyard, MA, m.in: mięso wołowe, jabłka, pomidory, chleb lub wino


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Martha's Vineyard, MA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Martha's Vineyard, MA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 655 zł (414 zł - 941 zł)

opłaty

655 zł (414 zł - 941 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 213 zł (114 zł - 379 zł)

internet

213 zł (114 zł - 379 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 303 zł (265 zł - 341 zł)

spodnie jeansy

303 zł (265 zł - 341 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (8,3 zł - 16,7 zł)

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 16,7 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 57 zł (45 zł - 209 zł)

ser

57 zł (45 zł - 209 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena ryż 30 zł (16,7 zł - 39 zł)

ryż

30 zł (16,7 zł - 39 zł)
430% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (18,4 zł - 29 zł)

pomidory

24 zł (18,4 zł - 29 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (4,2 zł - 6,1 zł)

banany

5,1 zł (4,2 zł - 6,1 zł)
18% mniej niż w Polsce

cena wino 57 zł (45 zł - 91 zł)

wino

57 zł (45 zł - 91 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 95 zł (45 zł - 132 zł)

tania restauracja

95 zł (45 zł - 132 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (18,9 zł - 30 zł)

lokalne piwo

30 zł (18,9 zł - 30 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,9 zł (15,1 zł - 23 zł)

kawa

19,9 zł (15,1 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,6 zł (7,6 zł - 11,4 zł)

butelka wody

7,6 zł (7,6 zł - 11,4 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 42 zł (38 zł - 57 zł)

mac burger king lub podobny bar

42 zł (38 zł - 57 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (9,5 zł - 18,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (9,5 zł - 18,9 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Martha's Vineyard, MA

  1. Mleko 1 litr 4,2 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,6 USD)
  4. Kilo sera 57 zł (15,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,7 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 57 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 24 zł (6,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 55 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 24 zł (6,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,1 zł (4,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,6 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 30 zł (8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,4 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,5 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 88 zł (23 USD)

ceny w restauracjach w Martha's Vineyard, MA

  1. Posiłek w taniej restauracji 95 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 354 zł (94 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,6 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,9 zł (5,3 USD)

koszty życia w Martha's Vineyard, MA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 350 zł (93 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 530 zł (140 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,1 tys. zł (26,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (35,8 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 655 zł (173 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 13,9 tys. zł (3,67 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 213 zł (56 USD)
  9. numb_34 165 zł (44 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 303 zł (80 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 189 zł (50 USD)

koszty rozrywki w Martha's Vineyard, MA

  1. Kino pojedynczy bilet 57 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

30 zł (16,7 zł - 39 zł)
430% więcej niż w Polsce

internet

213 zł (114 zł - 379 zł)
260% więcej niż w Polsce

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 16,7 zł)
220% więcej niż w Polsce

pomidory

24 zł (18,4 zł - 29 zł)
130% więcej niż w Polsce

kawa

19,9 zł (15,1 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

95 zł (45 zł - 132 zł)
170% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach