Ceny w McAllen, TX

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w McAllen, TX? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w McAllen, TX.

McAllen, TX zmiany cen hikersbay.com
McAllen, TX Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

McAllen, TX - ile zapłacimy w marketach? McAllen, TX - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? McAllen, TX - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w McAllen, TX: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w McAllen, TX niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 52%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 52%. A koszt życia w McAllen, TX jest mniejszy niż w Polsce o około 17%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 32%.

Czy hotele są drogie w McAllen, TX? Ile zapłacimy za pokój w McAllen, TX?

Uśredniony koszt noclegu w McAllen, TX to 258 zł (71 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w McAllen, TX to mniej więcej 196 zł (54 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 238 zł (65 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w McAllen, TX za mniej więcej 273 zł (75 USD)


Czy w sklepach jest drogo w McAllen, TX? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w McAllen, TX? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w McAllen, TX, takich jak: chleb, papierosy, mleko, wino lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w McAllen, TX? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w McAllen, TX? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w McAllen, TX? Czy jedzenie na mieście w McAllen, TX jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 44 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 255 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w McAllen, TX, m.in: chleb, papierosy, mleko, wino lub jabłka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w McAllen, TX w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

McAllen, TX - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 571 zł (455 zł - 773 zł)

opłaty

571 zł (455 zł - 773 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 271 zł (255 zł - 273 zł)

internet

271 zł (255 zł - 273 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 250 zł (189 zł - 289 zł)

spodnie jeansy

250 zł (189 zł - 289 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,5 tys. zł

zarobki średnio

13,5 tys. zł
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,28 tys. zł (2,73 tys. zł - 4,37 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,28 tys. zł (2,73 tys. zł - 4,37 tys. zł)
3% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,99 tys. zł (3,46 tys. zł - 4,37 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,99 tys. zł (3,46 tys. zł - 4,37 tys. zł)
9.5% mniej niż w Polsce

cena chleb 9,5 zł (5,2 zł - 12,8 zł)

chleb

9,5 zł (5,2 zł - 12,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 34 zł (27 zł - 66 zł)

ser

34 zł (27 zł - 66 zł)
2% mniej niż w Polsce

cena ryż 11,2 zł (8 zł - 14,3 zł)

ryż

11,2 zł (8 zł - 14,3 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 9 zł (7,1 zł - 12 zł)

pomidory

9 zł (7,1 zł - 12 zł)
15% mniej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (3,6 zł - 6,3 zł)

banany

4,9 zł (3,6 zł - 6,3 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 44 zł (36 zł - 73 zł)

wino

44 zł (36 zł - 73 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 44 zł (29 zł - 109 zł)

tania restauracja

44 zł (29 zł - 109 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 19,1 zł (18,2 zł - 20 zł)

lokalne piwo

19,1 zł (18,2 zł - 20 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena kawa 14,5 zł (10,9 zł - 18,2 zł)

kawa

14,5 zł (10,9 zł - 18,2 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,5 zł (3,6 zł - 7,3 zł)

butelka wody

5,5 zł (3,6 zł - 7,3 zł)
5.6% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 42 zł (29 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

42 zł (29 zł - 55 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (8,3 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (8,3 zł - 10,9 zł)
28% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w McAllen, TX

  1. Mleko 1 litr 3,3 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,5 zł (2,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,8 zł (3,2 USD)
  4. Kilo sera 34 zł (9,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,7 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,8 zł (2,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 31 zł (8,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,4 zł (4,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,4 zł (3,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,5 zł (2,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,2 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 9 zł (2,5 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,7 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 57 zł (15,7 USD)

ceny w restauracjach w McAllen, TX

  1. Posiłek w taniej restauracji 44 zł (12 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 255 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (11,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,1 zł (5,2 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,5 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 14,5 zł (4 USD)

koszty życia w McAllen, TX

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,6 zł (1 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 2,8 zł (0,76 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,5 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,28 tys. zł (900 USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,52 tys. zł (692 USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,95 tys. zł (1,36 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,99 tys. zł (1,1 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 571 zł (157 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 271 zł (74 USD)
  10. numb_34 137 zł (38 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 250 zł (69 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 162 zł (45 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 273 zł (75 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 346 zł (95 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 80,9 tys. zł (22,2 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,37 tys. zł (1,2 tys. USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,68 tys. zł (1,56 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,68 tys. zł (1,56 tys. USD)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,5 tys. zł (3,7 tys. USD)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%

McAllen, TX koszty życia hikersbay.com
McAllen, TX Koszty Życia

koszty rozrywki w McAllen, TX

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 164 zł (45 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 42 zł (11,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

42 zł (29 zł - 55 zł)
39% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (8,3 zł - 10,9 zł)
28% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

250 zł (189 zł - 289 zł)
26% mniej niż w Polsce

pomidory

9 zł (7,1 zł - 12 zł)
15% mniej niż w Polsce

ryż

11,2 zł (8 zł - 14,3 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

3,28 tys. zł (2,73 tys. zł - 4,37 tys. zł)
3% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach