Ceny w McHenry, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w McHenry, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w McHenry, IL.

McHenry, IL zmiany cen hikersbay.com
McHenry, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

McHenry, IL - ile zapłacimy w marketach? McHenry, IL - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? McHenry, IL - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w McHenry, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w McHenry, IL niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 51%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 33%. Z kolei życie jest droższe w McHenry, IL o 9.8%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 21%.

Czy hotele są drogie w McHenry, IL? Ile zapłacimy za pokój w McHenry, IL?

Uśredniony koszt noclegu w McHenry, IL to 263 zł (72 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w McHenry, IL to mniej więcej 262 zł (72 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 265 zł (73 USD)


Czy w sklepach jest drogo w McHenry, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w McHenry, IL? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w McHenry, IL, takich jak: papierosy, piwo, chleb, ryż lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w McHenry, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w McHenry, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w McHenry, IL? Czy jedzenie na mieście w McHenry, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 33 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 191 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 25 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w McHenry, IL, m.in: papierosy, piwo, chleb, ryż lub woda butelkowana


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w McHenry, IL w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

McHenry, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 469 zł (364 zł - 910 zł)

opłaty

469 zł (364 zł - 910 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 244 zł (200 zł - 342 zł)

internet

244 zł (200 zł - 342 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 166 zł (55 zł - 262 zł)

spodnie jeansy

166 zł (55 zł - 262 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,5 tys. zł

zarobki średnio

20,5 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,1 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,1 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 11,4 zł (6 zł - 14 zł)

chleb

11,4 zł (6 zł - 14 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 36 zł (24 zł - 48 zł)

ser

36 zł (24 zł - 48 zł)
2.8% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,4 zł (7,1 zł - 20 zł)

ryż

14,4 zł (7,1 zł - 20 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (24 zł - 24 zł)

pomidory

24 zł (24 zł - 24 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,4 zł (3,5 zł - 6,4 zł)

banany

5,4 zł (3,5 zł - 6,4 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (44 zł - 55 zł)

wino

51 zł (44 zł - 55 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (44 zł - 80 zł)

tania restauracja

64 zł (44 zł - 80 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 12,7 zł (12,7 zł - 18,2 zł)

lokalne piwo

12,7 zł (12,7 zł - 18,2 zł)
9% mniej niż w Polsce

cena kawa 18,2 zł (14,6 zł - 25 zł)

kawa

18,2 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,6 zł (7,3 zł - 9,4 zł)

butelka wody

8,6 zł (7,3 zł - 9,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 33 zł (29 zł - 36 zł)

mac burger king lub podobny bar

33 zł (29 zł - 36 zł)
9.2% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,2 zł (8 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,2 zł (8 zł - 12,8 zł)
27% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w McHenry, IL

  1. Mleko 1 litr 2,7 zł (0,73 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,4 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 8,7 zł (2,4 USD)
  4. Kilo sera 36 zł (9,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,2 zł (1,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,2 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) NaN zł (NaN USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (6,9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (10,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,4 zł (1,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,7 zł (2,4 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,4 zł (4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  17. Banany (1kg) 5,4 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,2 zł (2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 24 zł (6,6 USD)

ceny w restauracjach w McHenry, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 191 zł (53 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 33 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 12,7 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,2 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,6 zł (2,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,2 zł (5 USD)

koszty życia w McHenry, IL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 291 zł (80 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 437 zł (120 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,1 tys. zł (26,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,87 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 130 tys. zł (35,7 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,1 tys. zł (1,4 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 469 zł (129 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,4 tys. zł (660 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 244 zł (67 USD)
  10. numb_34 173 zł (48 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 40,5 tys. zł (11,1 tys. USD)
  12. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,5 tys. zł (5,63 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 166 zł (46 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 78 zł (22 USD)

koszty rozrywki w McHenry, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 33 zł (9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

20,5 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,1 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

12,7 zł (12,7 zł - 18,2 zł)
9% mniej niż w Polsce

banany

5,4 zł (3,5 zł - 6,4 zł)
13% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,2 zł (8 zł - 12,8 zł)
27% więcej niż w Polsce

opłaty

469 zł (364 zł - 910 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach