Ceny w McLean, VA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w McLean, VA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w McLean, VA.

McLean, VA zmiany cen hikersbay.com
McLean, VA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

McLean, VA - ile zapłacimy w marketach? McLean, VA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? McLean, VA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w McLean, VA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W McLean, VA jest sporo drożej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 97%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 86%. Z kolei życie jest droższe w McLean, VA o 31%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 150%.

Czy hotele są drogie w McLean, VA? Ile zapłacimy za pokój w McLean, VA?

Uśredniony koszt noclegu w McLean, VA to 299 zł (82 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w McLean, VA to mniej więcej 248 zł (68 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 303 zł (83 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w McLean, VA za mniej więcej 420 zł (115 USD)


Czy w sklepach jest drogo w McLean, VA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w McLean, VA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w McLean, VA, takich jak: piwo, pomarańcze, zagraniczne piwo, jabłka lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w McLean, VA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w McLean, VA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w McLean, VA? Czy jedzenie na mieście w McLean, VA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 292 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w McLean, VA, m.in: piwo, pomarańcze, zagraniczne piwo, jabłka lub chleb


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w McLean, VA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

McLean, VA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 571 zł (318 zł - 1,11 tys. zł)

opłaty

571 zł (318 zł - 1,11 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 237 zł (146 zł - 329 zł)

internet

237 zł (146 zł - 329 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 201 zł (55 zł - 237 zł)

spodnie jeansy

201 zł (55 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 10,2 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

10,2 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,9 tys. zł (11 tys. zł - 12,8 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,9 tys. zł (11 tys. zł - 12,8 tys. zł)
170% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,9 zł (5,6 zł - 22 zł)

chleb

9,9 zł (5,6 zł - 22 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 47 zł (23 zł - 47 zł)

ser

47 zł (23 zł - 47 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,8 zł (5,9 zł - 29 zł)

ryż

12,8 zł (5,9 zł - 29 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (9,7 zł - 29 zł)

pomidory

22 zł (9,7 zł - 29 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 4,2 zł (3,7 zł - 24 zł)

banany

4,2 zł (3,7 zł - 24 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena wino 58 zł (33 zł - 91 zł)

wino

58 zł (33 zł - 91 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (58 zł - 110 zł)

tania restauracja

73 zł (58 zł - 110 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

29 zł (14,6 zł - 37 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

20 zł (11 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (5,5 zł - 9,1 zł)

butelka wody

7,5 zł (5,5 zł - 9,1 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (29 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (29 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,9 zł (7,3 zł - 9,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł (7,3 zł - 9,1 zł)
8.4% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w McLean, VA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,9 zł (2,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 47 zł (13 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 58 zł (16 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,6 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12,1 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,2 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,4 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 12,8 zł (3,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (6,1 USD)
  17. Banany (1kg) 4,2 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,5 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 65 zł (17,8 USD)

ceny w restauracjach w McLean, VA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 292 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,9 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,5 USD)

koszty życia w McLean, VA

  1. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,94 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,4 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 10,2 tys. zł (2,8 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,84 tys. zł (1,6 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 13,7 tys. zł (3,75 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,9 tys. zł (3,25 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 571 zł (156 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 237 zł (65 USD)
  9. numb_34 195 zł (53 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 201 zł (55 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 133 zł (36 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 271 zł (74 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 426 zł (117 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 8,49 tys. zł (2,33 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 112 tys. zł (30,8 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 82 zł (23 USD)

koszty rozrywki w McLean, VA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 329 zł (90 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

22 zł (9,7 zł - 29 zł)
110% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł (7,3 zł - 9,1 zł)
8,4% więcej niż w Polsce

chleb

9,9 zł (5,6 zł - 22 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ryż

12,8 zł (5,9 zł - 29 zł)
130% więcej niż w Polsce

banany

4,2 zł (3,7 zł - 24 zł)
33% mniej niż w Polsce

kawa

20 zł (11 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach