Ceny w Minneapolis, MN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Minneapolis, MN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Minneapolis, MN.

Minneapolis, MN zmiany cen hikersbay.com
Minneapolis, MN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Minneapolis, MN - jakie są ceny w supermarketach? Minneapolis, MN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Minneapolis, MN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Minneapolis, MN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Minneapolis, MN są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 93%. W restauracjach będzie drożej o 82%. Natomiast koszty życia są wyższe w Minneapolis, MN o 22%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 49%.

Czy hotele są drogie w Minneapolis, MN? Ile zapłacimy za pokój w Minneapolis, MN?

Średnia cena noclegu w Minneapolis, MN wynosi 330 zł (88 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 228 zł (61 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 125 zł (33 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Minneapolis, MN 280 zł (75 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 351 zł (94 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Minneapolis, MN za mniej więcej 362 zł (96 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 376 zł (100 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Minneapolis, MN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Minneapolis, MN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Minneapolis, MN, takich jak: mięso wołowe, zagraniczne piwo, banany, mleko lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Minneapolis, MN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Minneapolis, MN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Minneapolis, MN? Czy jedzenie na mieście w Minneapolis, MN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Minneapolis, MN, m.in: mięso wołowe, zagraniczne piwo, banany, mleko lub sałata


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Minneapolis, MN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Minneapolis, MN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 640 zł (375 zł - 858 zł)

opłaty

640 zł (375 zł - 858 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena internet 246 zł (188 zł - 300 zł)

internet

246 zł (188 zł - 300 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 247 zł (169 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

247 zł (169 zł - 300 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 17,4 tys. zł

zarobki średnio

17,4 tys. zł
230% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,23 tys. zł (4,75 tys. zł - 9,16 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

6,23 tys. zł (4,75 tys. zł - 9,16 tys. zł)
85% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,37 tys. zł (6 tys. zł - 10,5 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,37 tys. zł (6 tys. zł - 10,5 tys. zł)
67% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (21 zł - 83 zł)

ser

42 zł (21 zł - 83 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,8 zł (8,2 zł - 32 zł)

ryż

18,8 zł (8,2 zł - 32 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (7,4 zł - 35 zł)

pomidory

23 zł (7,4 zł - 35 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)

banany

7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (30 zł - 68 zł)

wino

53 zł (30 zł - 68 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,8 zł - 34 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 34 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (11,3 zł - 38 zł)

kawa

22 zł (11,3 zł - 38 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Minneapolis, MN

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (0,95 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,6 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,6 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,7 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (9,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,5 zł (4,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,5 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,8 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 64 zł (17 USD)

ceny w restauracjach w Minneapolis, MN

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,2 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,8 USD)

koszty życia w Minneapolis, MN

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 9,4 zł (2,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 338 zł (90 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (32,9 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,23 tys. zł (1,66 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,48 tys. zł (1,19 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,2 tys. zł (2,73 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,37 tys. zł (1,96 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 640 zł (171 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 246 zł (66 USD)
  11. numb_34 186 zł (50 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 247 zł (66 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 193 zł (51 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 364 zł (97 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 490 zł (131 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,3 tys. zł (25,9 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,19 tys. zł (1,65 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 12,3 tys. zł (3,27 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 91,6 tys. zł (24,4 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,44 tys. zł (2,52 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 17,4 tys. zł (4,64 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 188 zł (50 USD)

Minneapolis, MN koszty życia hikersbay.com
Minneapolis, MN Koszty Życia

koszty rozrywki w Minneapolis, MN

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 159 zł (43 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 135 zł (36 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

17,4 tys. zł
230% więcej niż w Polsce

kawa

22 zł (11,3 zł - 38 zł)
70% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,37 tys. zł (6 tys. zł - 10,5 tys. zł)
67% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

ryż

18,8 zł (8,2 zł - 32 zł)
230% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach