Ceny w Mount Laurel, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mount Laurel, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mount Laurel, NJ.

Mount Laurel, NJ zmiany cen hikersbay.com
Mount Laurel, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Mount Laurel, NJ? Czy koszty życia w Mount Laurel, NJ są wyższe od tych w Polsce? Mount Laurel, NJ - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Mount Laurel, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Mount Laurel, NJ są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 78%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 62%. A koszt życia jest większy w Mount Laurel, NJ o 47%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 89%.

Czy hotele są drogie w Mount Laurel, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Mount Laurel, NJ?

Średni koszt noclegu w Mount Laurel, NJ to 292 zł (78 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Mount Laurel, NJ 230 zł (61 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 282 zł (75 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mount Laurel, NJ za mniej więcej 332 zł (89 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mount Laurel, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mount Laurel, NJ? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Mount Laurel, NJ, takich jak: banany, papierosy, zagraniczne piwo, wino lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mount Laurel, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mount Laurel, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mount Laurel, NJ? Czy jedzenie na mieście w Mount Laurel, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 281 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 23 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mount Laurel, NJ, m.in: banany, papierosy, zagraniczne piwo, wino lub ziemniaki


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Mount Laurel, NJ w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Mount Laurel, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 793 zł (434 zł - 1,59 tys. zł)

opłaty

793 zł (434 zł - 1,59 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena internet 206 zł (150 zł - 338 zł)

internet

206 zł (150 zł - 338 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 206 zł (131 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

206 zł (131 zł - 300 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,3 zł (8,3 zł - 25 zł)

chleb

10,3 zł (8,3 zł - 25 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (33 zł - 91 zł)

ser

50 zł (33 zł - 91 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (11 zł - 49 zł)

ryż

21 zł (11 zł - 49 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)

pomidory

16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6,2 zł (4,1 zł - 8,3 zł)

banany

6,2 zł (4,1 zł - 8,3 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 62 zł (45 zł - 94 zł)

wino

62 zł (45 zł - 94 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (56 zł - 109 zł)

tania restauracja

64 zł (56 zł - 109 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 11,3 zł (11,3 zł - 26 zł)

lokalne piwo

11,3 zł (11,3 zł - 26 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,1 zł (3,8 zł - 7,5 zł)

butelka wody

6,1 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
5.4% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (30 zł - 45 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
24% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mount Laurel, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,3 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,8 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 62 zł (16,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,5 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,2 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6,2 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,4 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Mount Laurel, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 281 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 11,3 zł (3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,1 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,1 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,7 USD)

koszty życia w Mount Laurel, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 346 zł (92 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 452 zł (121 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,3 tys. zł (25,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 793 zł (211 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,32 tys. zł (1,95 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 206 zł (55 USD)
  9. numb_34 209 zł (56 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 162 tys. zł (43,2 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,1 zł (2,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 83 zł (22 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 206 zł (55 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 134 zł (36 USD)

koszty rozrywki w Mount Laurel, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

793 zł (434 zł - 1,59 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

206 zł (131 zł - 300 zł)
39% mniej niż w Polsce

pomidory

16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
24% więcej niż w Polsce

kawa

17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
39% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach