Ceny w Mount Vernon, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mount Vernon, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mount Vernon, NY.

Mount Vernon, NY zmiany cen hikersbay.com
Mount Vernon, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Mount Vernon, NY - ile zapłacimy w marketach? Mount Vernon, NY - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Mount Vernon, NY - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Mount Vernon, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W Mount Vernon, NY jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 97%. Z kolei życie jest droższe w Mount Vernon, NY o 16%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 160%.

Czy hotele są drogie w Mount Vernon, NY? Ile zapłacimy za pokój w Mount Vernon, NY?

Uśredniony koszt noclegu w Mount Vernon, NY to 407 zł (112 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Mount Vernon, NY to mniej więcej 370 zł (102 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 413 zł (113 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mount Vernon, NY za mniej więcej 486 zł (134 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mount Vernon, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mount Vernon, NY? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Mount Vernon, NY, takich jak: ziemniaki, pomidory, pierś z kurczaka, ryż lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mount Vernon, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mount Vernon, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mount Vernon, NY? Czy jedzenie na mieście w Mount Vernon, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mount Vernon, NY, m.in: ziemniaki, pomidory, pierś z kurczaka, ryż lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Mount Vernon, NY w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Mount Vernon, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 428 zł (309 zł - 1,09 tys. zł)

opłaty

428 zł (309 zł - 1,09 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 255 zł (164 zł - 364 zł)

internet

255 zł (164 zł - 364 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 250 zł (127 zł - 364 zł)

spodnie jeansy

250 zł (127 zł - 364 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,55 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6,55 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,1 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,1 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 15,6 zł (8 zł - 36 zł)

chleb

15,6 zł (8 zł - 36 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 61 zł (33 zł - 120 zł)

ser

61 zł (33 zł - 120 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (7,2 zł - 64 zł)

ryż

20 zł (7,2 zł - 64 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

19 zł (7,3 zł - 32 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (3,6 zł - 12 zł)

banany

7,4 zł (3,6 zł - 12 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 71 zł (36 zł - 109 zł)

wino

71 zł (36 zł - 109 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (36 zł - 109 zł)

tania restauracja

66 zł (36 zł - 109 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (16,4 zł - 36 zł)

lokalne piwo

29 zł (16,4 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (7,3 zł - 24 zł)

kawa

20 zł (7,3 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (3,6 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,7 zł (3,6 zł - 14,6 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 55 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,4 zł (7,3 zł - 18,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (7,3 zł - 18,2 zł)
16% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mount Vernon, NY

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,6 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17 zł (4,7 USD)
  4. Kilo sera 61 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,8 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 71 zł (19,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,9 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,5 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,7 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Mount Vernon, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 36 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,4 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,6 USD)

koszty życia w Mount Vernon, NY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 296 zł (81 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 570 zł (157 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,6 tys. zł (26,3 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 10 zł (2,8 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,55 tys. zł (1,8 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,9 tys. zł (3 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 428 zł (118 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 255 zł (70 USD)
  13. numb_34 153 zł (42 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 81,9 tys. zł (22,5 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,5 zł (2,1 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 87 zł (24 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 250 zł (69 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 165 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Mount Vernon, NY

  1. Kino pojedynczy bilet 71 zł (19,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (7,3 zł - 18,2 zł)
16% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 55 zł)
21% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

29 zł (16,4 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

internet

255 zł (164 zł - 364 zł)
330% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,1 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

banany

7,4 zł (3,6 zł - 12 zł)
19% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach