Ceny w Mount Vernon, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mount Vernon, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mount Vernon, WA.

Mount Vernon, WA zmiany cen hikersbay.com
Mount Vernon, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Mount Vernon, WA - ile zapłacimy w marketach? Mount Vernon, WA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Mount Vernon, WA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Mount Vernon, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Mount Vernon, WA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 60%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 23%. Z kolei życie jest droższe w Mount Vernon, WA o 19%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 83%.

Czy hotele są drogie w Mount Vernon, WA? Ile zapłacimy za pokój w Mount Vernon, WA?

Uśredniony koszt noclegu w Mount Vernon, WA to 288 zł (77 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Mount Vernon, WA to mniej więcej 223 zł (59 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 320 zł (85 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mount Vernon, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mount Vernon, WA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Mount Vernon, WA, takich jak: pomidory, mleko, wino, chleb lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mount Vernon, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mount Vernon, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mount Vernon, WA? Czy jedzenie na mieście w Mount Vernon, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 158 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mount Vernon, WA, m.in: pomidory, mleko, wino, chleb lub papierosy


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Mount Vernon, WA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Mount Vernon, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 888 zł (525 zł - 1,46 tys. zł)

opłaty

888 zł (525 zł - 1,46 tys. zł)
15% mniej niż w Polsce

cena internet 230 zł (206 zł - 450 zł)

internet

230 zł (206 zł - 450 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 156 zł (131 zł - 281 zł)

spodnie jeansy

156 zł (131 zł - 281 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12,4 tys. zł

zarobki średnio

12,4 tys. zł
130% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,82 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,82 tys. zł
72% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,07 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,07 tys. zł
83% więcej niż w Polsce

cena chleb 14,5 zł (8,2 zł - 21 zł)

chleb

14,5 zł (8,2 zł - 21 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 41 zł (33 zł - 66 zł)

ser

41 zł (33 zł - 66 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena ryż 24 zł (8,3 zł - 50 zł)

ryż

24 zł (8,3 zł - 50 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,4 zł (15,6 zł - 33 zł)

pomidory

19,4 zł (15,6 zł - 33 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena banany 7,6 zł (4,9 zł - 12,4 zł)

banany

7,6 zł (4,9 zł - 12,4 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (38 zł - 113 zł)

wino

56 zł (38 zł - 113 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (38 zł - 94 zł)

tania restauracja

56 zł (38 zł - 94 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (18,8 zł - 38 zł)

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 38 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,9 zł (11,3 zł - 26 zł)

kawa

16,9 zł (11,3 zł - 26 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (41 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (41 zł - 45 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł (5,6 zł - 13,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (5,6 zł - 13,1 zł)
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mount Vernon, WA

  1. Mleko 1 litr 4,2 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,5 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,7 zł (3,9 USD)
  4. Kilo sera 41 zł (11 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,6 zł (4,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,4 zł (3,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,5 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 24 zł (6,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,4 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,6 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 31 zł (8,4 USD)

ceny w restauracjach w Mount Vernon, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 158 zł (42 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,9 zł (4,5 USD)

koszty życia w Mount Vernon, WA

  1. Benzyna (1 litr) 4,4 zł (1,2 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 94 tys. zł (25,1 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,82 tys. zł (1,55 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,01 tys. zł (2,4 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,07 tys. zł (2,15 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 888 zł (237 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 230 zł (61 USD)
  9. numb_34 94 zł (25 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 156 zł (42 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 116 zł (31 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 214 zł (57 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 296 zł (79 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 77,5 tys. zł (20,6 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,3 tys. zł (1,95 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 124 tys. zł (33 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,4 tys. zł (3,3 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.8%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,8 zł (2,6 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,3 zł (1,7 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 113 zł (30 USD)

koszty rozrywki w Mount Vernon, WA

  1. Kino pojedynczy bilet 51 zł (13,6 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

24 zł (8,3 zł - 50 zł)
330% więcej niż w Polsce

tania restauracja

56 zł (38 zł - 94 zł)
61% więcej niż w Polsce

pomidory

19,4 zł (15,6 zł - 33 zł)
83% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 38 zł)
61% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,82 tys. zł
72% więcej niż w Polsce

chleb

14,5 zł (8,2 zł - 21 zł)
210% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach