Ceny w Mullica Hill, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mullica Hill, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mullica Hill, NJ.

Mullica Hill, NJ zmiany cen hikersbay.com
Mullica Hill, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Mullica Hill, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Mullica Hill, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Mullica Hill, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Mullica Hill, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Mullica Hill, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 130%. W restauracjach będzie drożej o 75%. Natomiast koszty życia są wyższe w Mullica Hill, NJ o 23%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 160%.

Czy hotele są drogie w Mullica Hill, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Mullica Hill, NJ?

Średnia cena noclegu w Mullica Hill, NJ wynosi 360 zł (99 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Mullica Hill, NJ 226 zł (62 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 360 zł (99 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 602 zł (165 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mullica Hill, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mullica Hill, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Mullica Hill, NJ, takich jak: pomidory, jaja, chleb, ryż lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mullica Hill, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mullica Hill, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mullica Hill, NJ? Czy jedzenie na mieście w Mullica Hill, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 292 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mullica Hill, NJ, m.in: pomidory, jaja, chleb, ryż lub zagraniczne piwo


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Mullica Hill, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Mullica Hill, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 430 zł (310 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

430 zł (310 zł - 1,1 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 253 zł (164 zł - 365 zł)

internet

253 zł (164 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 355 zł (128 zł - 438 zł)

spodnie jeansy

355 zł (128 zł - 438 zł)
5% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,7 zł (8 zł - 29 zł)

chleb

15,7 zł (8 zł - 29 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 89 zł (40 zł - 121 zł)

ser

89 zł (40 zł - 121 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (7,2 zł - 64 zł)

ryż

20 zł (7,2 zł - 64 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,1 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

19,1 zł (7,3 zł - 32 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (3,7 zł - 8 zł)

banany

6,6 zł (3,7 zł - 8 zł)
5.1% więcej niż w Polsce

cena wino 71 zł (37 zł - 110 zł)

wino

71 zł (37 zł - 110 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (37 zł - 183 zł)

tania restauracja

66 zł (37 zł - 183 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (16,4 zł - 37 zł)

lokalne piwo

22 zł (16,4 zł - 37 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,4 zł (7,3 zł - 24 zł)

kawa

17,4 zł (7,3 zł - 24 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,8 zł (3,7 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,8 zł (3,7 zł - 14,6 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Mullica Hill, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,7 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17 zł (4,7 USD)
  4. Kilo sera 89 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,7 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 71 zł (19,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,3 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,4 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 11,8 zł (3,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,1 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,8 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Mullica Hill, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 292 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,4 zł (4,8 USD)

koszty życia w Mullica Hill, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 297 zł (81 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 572 zł (157 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,91 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (35,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 430 zł (118 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,13 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 253 zł (69 USD)
  9. numb_34 154 zł (42 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 82,1 tys. zł (22,5 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,5 zł (2,1 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 88 zł (24 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 355 zł (97 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 207 zł (57 USD)

koszty rozrywki w Mullica Hill, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 71 zł (19,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

22 zł (16,4 zł - 37 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

253 zł (164 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

kawa

17,4 zł (7,3 zł - 24 zł)
36% więcej niż w Polsce

banany

6,6 zł (3,7 zł - 8 zł)
5,1% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach