Ceny w Mundelein, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mundelein, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mundelein, IL.

Mundelein, IL zmiany cen hikersbay.com
Mundelein, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Mundelein, IL - jakie są ceny w supermarketach? Mundelein, IL - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Mundelein, IL - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Mundelein, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,73 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,3 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,6 złotego.


Ceny w Mundelein, IL są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 67%. W restauracjach będzie drożej o 32%. Natomiast koszty życia są wyższe w Mundelein, IL o 9.6%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 96%.

Czy hotele są drogie w Mundelein, IL? Ile zapłacimy za pokój w Mundelein, IL?

Średnia cena noclegu w Mundelein, IL wynosi 242 zł (66 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Mundelein, IL 222 zł (60 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 264 zł (72 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mundelein, IL za mniej więcej 277 zł (76 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mundelein, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mundelein, IL? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Mundelein, IL, takich jak: pierś z kurczaka, ziemniaki, pomidory, pomarańcze lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mundelein, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mundelein, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mundelein, IL? Czy jedzenie na mieście w Mundelein, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 198 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mundelein, IL, m.in: pierś z kurczaka, ziemniaki, pomidory, pomarańcze lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Mundelein, IL będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Mundelein, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 659 zł (275 zł - 1,37 tys. zł)

opłaty

659 zł (275 zł - 1,37 tys. zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 165 zł (165 zł - 366 zł)

internet

165 zł (165 zł - 366 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 212 zł (128 zł - 275 zł)

spodnie jeansy

212 zł (128 zł - 275 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,03 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,03 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,41 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,41 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 13 zł (7,2 zł - 28 zł)

chleb

13 zł (7,2 zł - 28 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (34 zł - 73 zł)

ser

42 zł (34 zł - 73 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,4 zł (12,1 zł - 24 zł)

ryż

18,4 zł (12,1 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,7 zł (8 zł - 23 zł)

pomidory

13,7 zł (8 zł - 23 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena banany 4,4 zł (4 zł - 12,9 zł)

banany

4,4 zł (4 zł - 12,9 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena wino 42 zł (40 zł - 55 zł)

wino

42 zł (40 zł - 55 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (37 zł - 73 zł)

tania restauracja

55 zł (37 zł - 73 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (11 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (11 zł - 26 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

19,7 zł (11 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8 zł (6,4 zł - 11 zł)

butelka wody

8 zł (6,4 zł - 11 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (29 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (29 zł - 44 zł)
4.8% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,9 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,9 zł (7,3 zł - 11 zł)
22% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mundelein, IL

  1. Mleko 1 litr 3,4 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 13 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,4 zł (3,1 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,1 zł (1,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 42 zł (11,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,4 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 54 zł (14,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14 zł (3,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,4 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,4 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,7 zł (3,7 USD)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,5 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 52 zł (14,3 USD)

ceny w restauracjach w Mundelein, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 198 zł (54 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (7,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6,3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,9 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,4 USD)

koszty życia w Mundelein, IL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 384 zł (105 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 445 zł (122 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87,9 tys. zł (24 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,92 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 97,1 tys. zł (26,5 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,03 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,03 tys. zł (1,1 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,41 tys. zł (1,75 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,41 tys. zł (1,75 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 659 zł (180 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,27 tys. zł (1,71 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 165 zł (45 USD)
  13. numb_34 188 zł (51 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 90,1 tys. zł (24,6 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 16,5 zł (4,5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 8 zł (2,2 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 154 zł (42 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 212 zł (58 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 160 zł (44 USD)

koszty rozrywki w Mundelein, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

29 zł (29 zł - 44 zł)
4,8% mniej niż w Polsce

opłaty

659 zł (275 zł - 1,37 tys. zł)
37% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,9 zł (7,3 zł - 11 zł)
22% więcej niż w Polsce

ryż

18,4 zł (12,1 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

4,03 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,41 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach