Ceny w Nags Head, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Nags Head, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Nags Head, NC.

Nags Head, NC - jakie są ceny w supermarketach? Nags Head, NC - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Nags Head, NC - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Nags Head, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Nags Head, NC są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 91%. W restauracjach będzie drożej o 90%. Natomiast koszty życia są wyższe w Nags Head, NC o 12%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 94%.

Czy hotele są drogie w Nags Head, NC? Ile zapłacimy za pokój w Nags Head, NC?

Średnia cena noclegu w Nags Head, NC wynosi 246 zł (66 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Nags Head, NC 269 zł (72 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 334 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Nags Head, NC za mniej więcej 1,11 tys. zł (296 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Nags Head, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Nags Head, NC? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Nags Head, NC, takich jak: piwo, papierosy, ser, mleko lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Nags Head, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Nags Head, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Nags Head, NC? Czy jedzenie na mieście w Nags Head, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 319 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Nags Head, NC, m.in: piwo, papierosy, ser, mleko lub chleb


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Nags Head, NC będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Nags Head, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)

opłaty

985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)
5.2% mniej niż w Polsce

cena internet 314 zł (263 zł - 405 zł)

internet

314 zł (263 zł - 405 zł)
430% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 238 zł (113 zł - 319 zł)

spodnie jeansy

238 zł (113 zł - 319 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,3 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (31 zł - 79 zł)

ser

51 zł (31 zł - 79 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (8,3 zł - 60 zł)

ryż

21 zł (8,3 zł - 60 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)

pomidory

17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4,1 zł - 10,7 zł)

banany

6 zł (4,1 zł - 10,7 zł)
4.1% mniej niż w Polsce

cena wino 54 zł (45 zł - 94 zł)

wino

54 zł (45 zł - 94 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 113 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 113 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 30 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

20 zł (15 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (38 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (38 zł - 45 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Nags Head, NC

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (0,97 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,3 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,8 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,5 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 54 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (1,8 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,2 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 28 zł (7,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 42 zł (11,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,7 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,8 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,8 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (17,7 USD)

ceny w restauracjach w Nags Head, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 319 zł (85 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,5 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,9 zł (2,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,4 USD)

koszty życia w Nags Head, NC

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 389 zł (104 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 537 zł (143 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97 tys. zł (25,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,95 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 985 zł (262 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,3 tys. zł (1,41 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 314 zł (84 USD)
  9. numb_34 254 zł (68 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 83 tys. zł (22,1 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 56 zł (15 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 238 zł (63 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 198 zł (53 USD)

koszty rozrywki w Nags Head, NC

  1. Kino pojedynczy bilet 54 zł (14,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

21 zł (8,3 zł - 60 zł)
280% więcej niż w Polsce

wino

54 zł (45 zł - 94 zł)
120% więcej niż w Polsce

internet

314 zł (263 zł - 405 zł)
430% więcej niż w Polsce

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)
5,2% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach