Ceny w Nashville, TN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Nashville, TN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Nashville, TN.

Nashville, TN zmiany cen hikersbay.com
Nashville, TN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Nashville, TN - jakie są ceny w supermarketach? Nashville, TN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Nashville, TN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Nashville, TN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Nashville, TN są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 98%. W restauracjach będzie drożej o 81%. Natomiast koszty życia są wyższe w Nashville, TN o 18%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 49%.

Czy hotele są drogie w Nashville, TN? Ile zapłacimy za pokój w Nashville, TN?

Średnia cena noclegu w Nashville, TN wynosi 323 zł (86 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 222 zł (59 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 123 zł (33 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Nashville, TN 292 zł (78 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 336 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Nashville, TN za mniej więcej 467 zł (124 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 813 zł (217 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Nashville, TN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Nashville, TN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Nashville, TN, takich jak: woda butelkowana, jabłka, pomarańcze, zagraniczne piwo lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Nashville, TN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Nashville, TN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Nashville, TN? Czy jedzenie na mieście w Nashville, TN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 68 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 50 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Nashville, TN, m.in: woda butelkowana, jabłka, pomarańcze, zagraniczne piwo lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Nashville, TN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Nashville, TN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 672 zł (375 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

672 zł (375 zł - 1,13 tys. zł)
35% mniej niż w Polsce

cena internet 289 zł (188 zł - 473 zł)

internet

289 zł (188 zł - 473 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 207 zł (131 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

207 zł (131 zł - 244 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 17,3 tys. zł

zarobki średnio

17,3 tys. zł
220% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,83 tys. zł (6,38 tys. zł - 9,76 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

7,83 tys. zł (6,38 tys. zł - 9,76 tys. zł)
130% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,69 tys. zł (7,51 tys. zł - 13,1 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,69 tys. zł (7,51 tys. zł - 13,1 tys. zł)
120% więcej niż w Polsce

cena chleb 14,7 zł (9,3 zł - 21 zł)

chleb

14,7 zł (9,3 zł - 21 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 54 zł (27 zł - 77 zł)

ser

54 zł (27 zł - 77 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 19,5 zł (12,4 zł - 26 zł)

ryż

19,5 zł (12,4 zł - 26 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,9 zł (5,7 zł - 26 zł)

pomidory

19,9 zł (5,7 zł - 26 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena banany 7,7 zł (4,6 zł - 14 zł)

banany

7,7 zł (4,6 zł - 14 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena wino 58 zł (37 zł - 94 zł)

wino

58 zł (37 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 68 zł (45 zł - 94 zł)

tania restauracja

68 zł (45 zł - 94 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 25 zł (11,3 zł - 32 zł)

lokalne piwo

25 zł (11,3 zł - 32 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,6 zł (13,1 zł - 30 zł)

kawa

19,6 zł (13,1 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,3 zł (6,6 zł - 13,1 zł)

butelka wody

9,3 zł (6,6 zł - 13,1 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (34 zł - 45 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (7,5 zł - 13,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (7,5 zł - 13,1 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Nashville, TN

  1. Mleko 1 litr 4,2 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,7 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,6 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 54 zł (14,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,4 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 58 zł (15,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,8 zł (4,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 55 zł (14,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,9 zł (5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,2 zł (3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,3 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,5 zł (5,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,9 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 7,7 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,1 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 63 zł (16,8 USD)

ceny w restauracjach w Nashville, TN

  1. Posiłek w taniej restauracji 68 zł (18,3 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (10,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 25 zł (6,6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 32 zł (8,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,3 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,6 zł (5,2 USD)

koszty życia w Nashville, TN

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 8,4 zł (2,3 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 263 zł (70 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,83 tys. zł (2,09 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,12 tys. zł (1,63 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 14,1 tys. zł (3,77 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,69 tys. zł (2,58 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 672 zł (179 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 289 zł (77 USD)
  11. numb_34 263 zł (70 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 207 zł (55 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 184 zł (49 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 362 zł (96 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 486 zł (130 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,03 tys. zł (1,34 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 13,5 tys. zł (3,6 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 76,9 tys. zł (20,5 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 12,1 tys. zł (3,23 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 17,3 tys. zł (4,6 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 79 zł (21 USD)

Nashville, TN koszty życia hikersbay.com
Nashville, TN Koszty Życia

koszty rozrywki w Nashville, TN

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 159 zł (43 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 131 zł (35 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 57 zł (15,3 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

19,6 zł (13,1 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

39 zł (34 zł - 45 zł)
31% więcej niż w Polsce

ser

54 zł (27 zł - 77 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

289 zł (188 zł - 473 zł)
390% więcej niż w Polsce

tania restauracja

68 zł (45 zł - 94 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

banany

7,7 zł (4,6 zł - 14 zł)
23% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach