Ceny w New Iberia, LA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w New Iberia, LA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w New Iberia, LA.

New Iberia, LA zmiany cen hikersbay.com
New Iberia, LA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

New Iberia, LA - ile zapłacimy w marketach? New Iberia, LA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? New Iberia, LA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w New Iberia, LA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W New Iberia, LA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 84%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 110%. Z kolei życie jest droższe w New Iberia, LA o 7.1%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 96%.

Czy hotele są drogie w New Iberia, LA? Ile zapłacimy za pokój w New Iberia, LA?

Uśredniony koszt noclegu w New Iberia, LA to 262 zł (72 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w New Iberia, LA to mniej więcej 195 zł (54 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 284 zł (78 USD)


Czy w sklepach jest drogo w New Iberia, LA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w New Iberia, LA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w New Iberia, LA, takich jak: pomarańcze, pomidory, ziemniaki, zagraniczne piwo lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w New Iberia, LA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w New Iberia, LA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w New Iberia, LA? Czy jedzenie na mieście w New Iberia, LA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 82 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 364 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w New Iberia, LA, m.in: pomarańcze, pomidory, ziemniaki, zagraniczne piwo lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w New Iberia, LA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

New Iberia, LA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 651 zł (364 zł - 1,09 tys. zł)

opłaty

651 zł (364 zł - 1,09 tys. zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 182 zł (182 zł - 338 zł)

internet

182 zł (182 zł - 338 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 211 zł (164 zł - 291 zł)

spodnie jeansy

211 zł (164 zł - 291 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4 tys. zł
9.3% mniej niż w Polsce

cena chleb 13,6 zł (8,5 zł - 20 zł)

chleb

13,6 zł (8,5 zł - 20 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 57 zł (24 zł - 96 zł)

ser

57 zł (24 zł - 96 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,4 zł (6 zł - 24 zł)

ryż

18,4 zł (6 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,1 zł (11,2 zł - 28 zł)

pomidory

19,1 zł (11,2 zł - 28 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (5,5 zł - 16 zł)

banany

6,9 zł (5,5 zł - 16 zł)
10% więcej niż w Polsce

cena wino 57 zł (36 zł - 66 zł)

wino

57 zł (36 zł - 66 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 82 zł (55 zł - 146 zł)

tania restauracja

82 zł (55 zł - 146 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,2 zł (10,9 zł - 25 zł)

lokalne piwo

18,2 zł (10,9 zł - 25 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,4 zł (14,6 zł - 25 zł)

kawa

19,4 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w New Iberia, LA

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,6 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,6 zł (2,9 USD)
  4. Kilo sera 57 zł (15,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 57 zł (15,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,6 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (14,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,6 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19,4 zł (5,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,7 zł (1,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,4 zł (5,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,1 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,8 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 37 zł (10,1 USD)

ceny w restauracjach w New Iberia, LA

  1. Posiłek w taniej restauracji 82 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 364 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,2 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,6 zł (3,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,4 zł (5,3 USD)

koszty życia w New Iberia, LA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 330 zł (91 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 494 zł (136 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 100 tys. zł (27,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,82 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (36,9 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 651 zł (179 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,74 tys. zł (1,58 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 182 zł (50 USD)
  10. numb_34 167 zł (46 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 37,2 tys. zł (10,2 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,7 zł (3,5 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,4 zł (1,5 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 127 zł (35 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 211 zł (58 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 123 zł (34 USD)

koszty rozrywki w New Iberia, LA

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

82 zł (55 zł - 146 zł)
130% więcej niż w Polsce

ryż

18,4 zł (6 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

pomidory

19,1 zł (11,2 zł - 28 zł)
80% więcej niż w Polsce

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4 tys. zł
9,3% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach