Ceny w New Orleans, LA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w New Orleans, LA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w New Orleans, LA.

New Orleans, LA zmiany cen hikersbay.com
New Orleans, LA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

New Orleans, LA - jakie są ceny w supermarketach? New Orleans, LA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? New Orleans, LA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w New Orleans, LA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w New Orleans, LA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 98%. W restauracjach będzie drożej o 110%. Natomiast koszty życia są wyższe w New Orleans, LA o 10%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 78%.

Czy hotele są drogie w New Orleans, LA? Ile zapłacimy za pokój w New Orleans, LA?

Średnia cena noclegu w New Orleans, LA wynosi 361 zł (99 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 242 zł (66 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 254 zł (70 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w New Orleans, LA 393 zł (108 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 474 zł (130 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w New Orleans, LA za mniej więcej 511 zł (140 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 705 zł (193 USD)


Czy w sklepach jest drogo w New Orleans, LA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w New Orleans, LA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w New Orleans, LA, takich jak: ziemniaki, mleko, jabłka, pierś z kurczaka lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w New Orleans, LA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w New Orleans, LA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w New Orleans, LA? Czy jedzenie na mieście w New Orleans, LA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 82 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 365 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w New Orleans, LA, m.in: ziemniaki, mleko, jabłka, pierś z kurczaka lub ser


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w New Orleans, LA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

New Orleans, LA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 653 zł (365 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

653 zł (365 zł - 1,1 tys. zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 260 zł (183 zł - 340 zł)

internet

260 zł (183 zł - 340 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 211 zł (164 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

211 zł (164 zł - 292 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,7 tys. zł

zarobki średnio

13,7 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,21 tys. zł (5,11 tys. zł - 8,4 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

6,21 tys. zł (5,11 tys. zł - 8,4 tys. zł)
84% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,76 tys. zł (6,94 tys. zł - 9,13 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,76 tys. zł (6,94 tys. zł - 9,13 tys. zł)
76% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,6 zł (8,6 zł - 20 zł)

chleb

13,6 zł (8,6 zł - 20 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 57 zł (24 zł - 97 zł)

ser

57 zł (24 zł - 97 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,5 zł (6 zł - 24 zł)

ryż

18,5 zł (6 zł - 24 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,1 zł (11,2 zł - 28 zł)

pomidory

19,1 zł (11,2 zł - 28 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (5,6 zł - 16,1 zł)

banany

6,9 zł (5,6 zł - 16,1 zł)
11% więcej niż w Polsce

cena wino 58 zł (37 zł - 66 zł)

wino

58 zł (37 zł - 66 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 82 zł (55 zł - 146 zł)

tania restauracja

82 zł (55 zł - 146 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (11 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (11 zł - 26 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,4 zł (14,6 zł - 26 zł)

kawa

19,4 zł (14,6 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
60% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w New Orleans, LA

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,6 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,7 zł (2,9 USD)
  4. Kilo sera 57 zł (15,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 58 zł (15,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,7 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (14,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,7 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19,5 zł (5,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,5 zł (5,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,1 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,9 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 61 zł (16,7 USD)

ceny w restauracjach w New Orleans, LA

  1. Posiłek w taniej restauracji 82 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 365 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,7 zł (3,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,4 zł (5,3 USD)

koszty życia w New Orleans, LA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (1,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 164 zł (45 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,82 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (36,9 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,21 tys. zł (1,7 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,03 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11,7 tys. zł (3,21 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,76 tys. zł (2,13 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 653 zł (179 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 260 zł (71 USD)
  11. numb_34 167 zł (46 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 211 zł (58 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 123 zł (34 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 331 zł (91 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 496 zł (136 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 100 tys. zł (27,5 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,76 tys. zł (1,58 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 10,2 tys. zł (2,78 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 37,3 tys. zł (10,2 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 7,78 tys. zł (2,13 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,7 tys. zł (3,75 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,8 zł (3,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,4 zł (1,5 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 128 zł (35 USD)

New Orleans, LA koszty życia hikersbay.com
New Orleans, LA Koszty Życia

koszty rozrywki w New Orleans, LA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 241 zł (66 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 110 zł (30 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

13,7 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6,21 tys. zł (5,11 tys. zł - 8,4 tys. zł)
84% więcej niż w Polsce

tania restauracja

82 zł (55 zł - 146 zł)
130% więcej niż w Polsce

ryż

18,5 zł (6 zł - 24 zł)
230% więcej niż w Polsce

banany

6,9 zł (5,6 zł - 16,1 zł)
11% więcej niż w Polsce

ser

57 zł (24 zł - 97 zł)
63% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach