Ceny w Northfield, MN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Northfield, MN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Northfield, MN.

Northfield, MN zmiany cen hikersbay.com
Northfield, MN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Northfield, MN - ile zapłacimy w marketach? Northfield, MN - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Northfield, MN - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Northfield, MN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Northfield, MN niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 29%. Z kolei życie jest droższe w Northfield, MN o 17%. Jeśli chodzi o wolny czas to wydatki na sport czy rozrywkę nie powinni się specjalnie różnić w Northfield, MN od tego co w Polsce

Czy hotele są drogie w Northfield, MN? Ile zapłacimy za pokój w Northfield, MN?

Uśredniony koszt noclegu w Northfield, MN to 337 zł (90 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 301 zł (80 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 559 zł (149 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Northfield, MN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Northfield, MN? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Northfield, MN, takich jak: banany, pomarańcze, chleb, jabłka lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Northfield, MN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Northfield, MN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Northfield, MN? Czy jedzenie na mieście w Northfield, MN jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 206 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Northfield, MN, m.in: banany, pomarańcze, chleb, jabłka lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Northfield, MN w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Northfield, MN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena chleb 16,1 zł

chleb

16,1 zł
240% więcej niż w Polsce

cena ser 31 zł

ser

31 zł
9.9% mniej niż w Polsce

cena ryż 33 zł

ryż

33 zł
480% więcej niż w Polsce

cena pomidory 29 zł

pomidory

29 zł
170% więcej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł

banany

5,2 zł
17% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł

mac burger king lub podobny bar

38 zł
25% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Northfield, MN

  1. Mleko 1 litr 3,8 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,1 zł (4,3 USD)
  3. Kilo sera 31 zł (8,4 USD)
  4. Woda butelka półtora litra 2,8 zł (0,75 USD)
  5. Jabłka (1kg) 21 zł (5,5 USD)
  6. Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,5 USD)
  7. Ziemniaki (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  8. Sałata (1 główka) 9,3 zł (2,5 USD)
  9. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 91 zł (24 USD)
  10. Kilo białego ryżu 33 zł (8,8 USD)
  11. Pomidory (1kg) 29 zł (7,7 USD)
  12. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  13. Cebula (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  14. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (14,3 USD)

ceny w restauracjach w Northfield, MN

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 206 zł (55 USD)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)

koszty życia w Northfield, MN

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 143 zł (38 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)

koszty rozrywki w Northfield, MN

  1. Kino pojedynczy bilet 28 zł (7,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

31 zł
9,9% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł
25% więcej niż w Polsce

chleb

16,1 zł
240% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach