Ceny w Pahrump, NV

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Pahrump, NV? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Pahrump, NV.

Pahrump, NV zmiany cen hikersbay.com
Pahrump, NV Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Pahrump, NV - ile zapłacimy w marketach? Pahrump, NV - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Pahrump, NV - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Pahrump, NV: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Pahrump, NV niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 59%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce A w przypadku kosztów życia w Pahrump, NV to są one niższe od kosztów w Polsce o około 24%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 75%.

Czy w sklepach jest drogo w Pahrump, NV? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Pahrump, NV? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Pahrump, NV, takich jak: banany, ryż, ser, mleko lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Pahrump, NV? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Pahrump, NV? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Pahrump, NV? Czy jedzenie na mieście w Pahrump, NV jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 131 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 23 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Pahrump, NV, m.in: banany, ryż, ser, mleko lub jaja


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Pahrump, NV w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Pahrump, NV - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 774 zł (600 zł - 1,3 tys. zł)

opłaty

774 zł (600 zł - 1,3 tys. zł)
26% mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (195 zł - 450 zł)

internet

225 zł (195 zł - 450 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 150 zł (94 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

150 zł (94 zł - 300 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 9,01 tys. zł

zarobki średnio

9,01 tys. zł
68% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,4 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

12,4 zł (8,3 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser 47 zł (25 zł - 74 zł)

ser

47 zł (25 zł - 74 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (5,9 zł - 41 zł)

ryż

22 zł (5,9 zł - 41 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,2 zł (8,1 zł - 21 zł)

pomidory

13,2 zł (8,1 zł - 21 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena banany 5,4 zł (4,1 zł - 7,5 zł)

banany

5,4 zł (4,1 zł - 7,5 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena wino 34 zł (23 zł - 94 zł)

wino

34 zł (23 zł - 94 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 11,3 zł (11,3 zł - 38 zł)

lokalne piwo

11,3 zł (11,3 zł - 38 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena kawa 15 zł (11,3 zł - 32 zł)

kawa

15 zł (11,3 zł - 32 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 56 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,6 zł (5,6 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,6 zł (5,6 zł - 15 zł)
23% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Pahrump, NV

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,4 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,2 zł (3,3 USD)
  4. Kilo sera 47 zł (12,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 34 zł (9 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,1 zł (3,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (9,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,8 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,4 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,6 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,2 zł (3,5 USD)
  17. Banany (1kg) 5,4 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,5 USD)

ceny w restauracjach w Pahrump, NV

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 131 zł (35 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 11,3 zł (3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11,3 zł (3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,6 zł (1,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,8 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 15 zł (4 USD)

koszty życia w Pahrump, NV

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 281 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 381 zł (101 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 75,1 tys. zł (20 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 26 zł (7 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4 zł (1,1 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 82,6 tys. zł (22 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 774 zł (206 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,91 tys. zł (775 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  10. numb_34 247 zł (66 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 35 tys. zł (9,33 tys. USD)
  12. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,01 tys. zł (2,4 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,5 zł (5,2 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 121 zł (32 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 150 zł (40 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 168 zł (45 USD)

Pahrump, NV koszty życia hikersbay.com
Pahrump, NV Koszty Życia

koszty rozrywki w Pahrump, NV

  1. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

12,4 zł (8,3 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

tania restauracja

75 zł (45 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

ser

47 zł (25 zł - 74 zł)
35% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (5,9 zł - 41 zł)
290% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach