Ceny w Palmetto, FL

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Palmetto, FL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Palmetto, FL.

Palmetto, FL - ile zapłacimy w marketach? Palmetto, FL - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Palmetto, FL - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Palmetto, FL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Palmetto, FL jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 90%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 70%. Koszty życia i wydatki w Palmetto, FL są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 69%.

Czy w sklepach jest drogo w Palmetto, FL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Palmetto, FL? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Palmetto, FL, takich jak: papierosy, mleko, pierś z kurczaka, zagraniczne piwo lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Palmetto, FL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Palmetto, FL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Palmetto, FL? Czy jedzenie na mieście w Palmetto, FL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 84 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 281 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 41 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Palmetto, FL, m.in: papierosy, mleko, pierś z kurczaka, zagraniczne piwo lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Palmetto, FL w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Palmetto, FL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 549 zł (375 zł - 751 zł)

opłaty

549 zł (375 zł - 751 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 201 zł (150 zł - 296 zł)

internet

201 zł (150 zł - 296 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 188 zł (150 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

188 zł (150 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,5 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,5 tys. zł
33% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,51 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,51 tys. zł
70% więcej niż w Polsce

cena chleb 14,4 zł (10,7 zł - 16,5 zł)

chleb

14,4 zł (10,7 zł - 16,5 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 46 zł (41 zł - 66 zł)

ser

46 zł (41 zł - 66 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,6 zł (5,7 zł - 25 zł)

ryż

17,6 zł (5,7 zł - 25 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł (6,2 zł - 33 zł)

pomidory

16,5 zł (6,2 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,8 zł - 16,5 zł)

banany

7,4 zł (4,8 zł - 16,5 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena wino 45 zł (45 zł - 68 zł)

wino

45 zł (45 zł - 68 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 84 zł (45 zł - 263 zł)

tania restauracja

84 zł (45 zł - 263 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 21 zł (11,3 zł - 30 zł)

lokalne piwo

21 zł (11,3 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 19 zł (9,4 zł - 32 zł)

kawa

19 zł (9,4 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 56 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,7 zł (6,3 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (6,3 zł - 15 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Palmetto, FL

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,4 zł (3,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,2 zł (3,3 USD)
  4. Kilo sera 46 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15 zł (4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 28 zł (7,6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 58 zł (15,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,2 zł (4,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,1 zł (4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11 zł (2,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,6 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,6 zł (4,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,8 zł (3,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 84 zł (22 USD)

ceny w restauracjach w Palmetto, FL

  1. Posiłek w taniej restauracji 84 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 281 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 21 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15 zł (4 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,7 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 19 zł (5,1 USD)

koszty życia w Palmetto, FL

  1. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,84 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (36,1 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 8,26 tys. zł (2,2 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 549 zł (146 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 201 zł (54 USD)
  9. numb_34 176 zł (47 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 188 zł (50 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 211 zł (56 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 353 zł (94 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 375 zł (100 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 92,3 tys. zł (24,6 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,85 tys. zł (1,03 tys. USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 8,08 tys. zł (2,15 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 52,5 tys. zł (14 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 7,27 tys. zł (1,94 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,2 zł (2,5 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Palmetto, FL

  1. Kino pojedynczy bilet 47 zł (12,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

201 zł (150 zł - 296 zł)
240% więcej niż w Polsce

chleb

14,4 zł (10,7 zł - 16,5 zł)
200% więcej niż w Polsce

ser

46 zł (41 zł - 66 zł)
31% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,51 tys. zł
70% więcej niż w Polsce

tania restauracja

84 zł (45 zł - 263 zł)
140% więcej niż w Polsce

opłaty

549 zł (375 zł - 751 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach