Ceny w Pasadena, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Pasadena, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Pasadena, CA.

Pasadena, CA zmiany cen hikersbay.com
Pasadena, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Pasadena, CA? Czy koszty życia w Pasadena, CA są wyższe od tych w Polsce? Pasadena, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Pasadena, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Pasadena, CA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 88%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 62%. A koszt życia jest większy w Pasadena, CA o 38%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 43%.

Czy hotele są drogie w Pasadena, CA? Ile zapłacimy za pokój w Pasadena, CA?

Średni koszt noclegu w Pasadena, CA to 374 zł (100 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Pasadena, CA 318 zł (85 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 388 zł (103 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Pasadena, CA za mniej więcej 477 zł (127 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 896 zł (239 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Pasadena, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Pasadena, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Pasadena, CA, takich jak: pierś z kurczaka, sałata, pomarańcze, ryż lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Pasadena, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Pasadena, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Pasadena, CA? Czy jedzenie na mieście w Pasadena, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 62 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 32 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 244 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 71 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Pasadena, CA, m.in: pierś z kurczaka, sałata, pomarańcze, ryż lub jaja


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Pasadena, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Pasadena, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 989 zł (751 zł - 1,22 tys. zł)

opłaty

989 zł (751 zł - 1,22 tys. zł)
4.8% mniej niż w Polsce

cena internet 338 zł (244 zł - 394 zł)

internet

338 zł (244 zł - 394 zł)
470% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 338 zł

spodnie jeansy

338 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena zarobki średnio 22,7 tys. zł

zarobki średnio

22,7 tys. zł
320% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 10,3 tys. zł (10,1 tys. zł - 10,5 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

10,3 tys. zł (10,1 tys. zł - 10,5 tys. zł)
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 15 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

15 tys. zł
240% więcej niż w Polsce

cena chleb 17,6 zł (14,5 zł - 21 zł)

chleb

17,6 zł (14,5 zł - 21 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł

ser

50 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 7,9 zł (7,4 zł - 8,3 zł)

ryż

7,9 zł (7,4 zł - 8,3 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8,3 zł - 21 zł)

pomidory

17,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (3,3 zł - 8,3 zł)

banany

5,8 zł (3,3 zł - 8,3 zł)
7.5% mniej niż w Polsce

cena wino 56 zł (56 zł - 75 zł)

wino

56 zł (56 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 62 zł (38 zł - 75 zł)

tania restauracja

62 zł (38 zł - 75 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 36 zł (30 zł - 38 zł)

lokalne piwo

36 zł (30 zł - 38 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (11,3 zł - 26 zł)

kawa

17,8 zł (11,3 zł - 26 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,1 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 32 zł (26 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

32 zł (26 zł - 38 zł)
6.3% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (11,3 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (11,3 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Pasadena, CA

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,6 zł (4,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,8 zł (5 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 3 zł (0,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 83 zł (22 USD)
  9. Jabłka (1kg) 12,9 zł (3,4 USD)
  10. Pomarańcze (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  11. Ziemniaki (1kg) 10,3 zł (2,8 USD)
  12. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2 USD)
  13. Kilo białego ryżu 7,9 zł (2,1 USD)
  14. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,6 USD)
  15. Banany (1kg) 5,8 zł (1,5 USD)
  16. Cebula (1kg) 7,2 zł (1,9 USD)
  17. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Pasadena, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 62 zł (16,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 244 zł (65 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 32 zł (8,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 36 zł (9,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 41 zł (11 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,8 USD)

koszty życia w Pasadena, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 352 zł (94 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 844 zł (225 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 82,6 tys. zł (22 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,4 zł (1,7 USD)
  5. Karnet miesięczny (standardowa cena) 195 zł (52 USD)
  6. Benzyna (1 litr) 4,6 zł (1,2 USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 10,3 tys. zł (2,75 tys. USD)
  8. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 8,63 tys. zł (2,3 tys. USD)
  9. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 16,9 tys. zł (4,5 tys. USD)
  10. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 15 tys. zł (4 tys. USD)
  11. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 989 zł (264 USD)
  12. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 14,6 tys. zł (3,9 tys. USD)
  13. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 338 zł (90 USD)
  14. numb_34 191 zł (51 USD)
  15. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 23,8 tys. zł (6,33 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 56,3 tys. zł (15 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 22,7 tys. zł (6,05 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 338 zł (90 USD)

Pasadena, CA koszty życia hikersbay.com
Pasadena, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Pasadena, CA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 131 zł (35 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 131 zł (35 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 71 zł (19 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

56 zł (56 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

internet

338 zł (244 zł - 394 zł)
470% więcej niż w Polsce

opłaty

989 zł (751 zł - 1,22 tys. zł)
4,8% mniej niż w Polsce

pomidory

17,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
64% więcej niż w Polsce

ryż

7,9 zł (7,4 zł - 8,3 zł)
39% więcej niż w Polsce

butelka wody

8,1 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach