Ceny w Paterson, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Paterson, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Paterson, NJ.

Paterson, NJ zmiany cen hikersbay.com
Paterson, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Paterson, NJ - ile zapłacimy w marketach? Paterson, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Paterson, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Paterson, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W Paterson, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 100%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 130%. Z kolei życie jest droższe w Paterson, NJ o 75%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 170%.

Czy hotele są drogie w Paterson, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Paterson, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Paterson, NJ to 338 zł (93 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Paterson, NJ to mniej więcej 322 zł (88 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 324 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Paterson, NJ za mniej więcej 340 zł (93 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Paterson, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Paterson, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Paterson, NJ, takich jak: mleko, papierosy, pomarańcze, mięso wołowe lub jaja (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Paterson, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Paterson, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Paterson, NJ? Czy jedzenie na mieście w Paterson, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 437 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Paterson, NJ, m.in: mleko, papierosy, pomarańcze, mięso wołowe lub jaja


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Paterson, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Paterson, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 548 zł (273 zł - 952 zł)

opłaty

548 zł (273 zł - 952 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 255 zł (182 zł - 364 zł)

internet

255 zł (182 zł - 364 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 250 zł (73 zł - 324 zł)

spodnie jeansy

250 zł (73 zł - 324 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12,1 tys. zł

zarobki średnio

12,1 tys. zł
130% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 10 tys. zł (9,1 tys. zł - 10,9 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

10 tys. zł (9,1 tys. zł - 10,9 tys. zł)
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł (9,82 tys. zł - 12,7 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł (9,82 tys. zł - 12,7 tys. zł)
160% więcej niż w Polsce

cena chleb 11,8 zł (4 zł - 17,2 zł)

chleb

11,8 zł (4 zł - 17,2 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (33 zł - 112 zł)

ser

56 zł (33 zł - 112 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena ryż 15,2 zł (4,8 zł - 40 zł)

ryż

15,2 zł (4,8 zł - 40 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (7,1 zł - 32 zł)

pomidory

21 zł (7,1 zł - 32 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,7 zł (4 zł - 7,3 zł)

banany

6,7 zł (4 zł - 7,3 zł)
6.2% więcej niż w Polsce

cena wino 67 zł (44 zł - 91 zł)

wino

67 zł (44 zł - 91 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (44 zł - 218 zł)

tania restauracja

64 zł (44 zł - 218 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 44 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 44 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19,1 zł (14,6 zł - 25 zł)

kawa

19,1 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (36 zł - 55 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,1 zł (5,5 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (5,5 zł - 10,9 zł)
25% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Paterson, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,8 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 56 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,8 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 67 zł (18,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,9 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 26 zł (7,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,3 zł (2,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 15,2 zł (4,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,8 USD)
  17. Banany (1kg) 6,7 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,7 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 64 zł (17,6 USD)

ceny w restauracjach w Paterson, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 437 zł (120 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,1 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,1 zł (5,2 USD)

koszty życia w Paterson, NJ

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 18,2 zł (5 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,96 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 10 tys. zł (2,75 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,46 tys. zł (1,5 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 20,9 tys. zł (5,75 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,3 tys. zł (3,1 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 548 zł (150 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 255 zł (70 USD)
  10. numb_34 162 zł (44 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 250 zł (69 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 165 zł (45 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 353 zł (97 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 604 zł (166 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 93 tys. zł (25,5 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,46 tys. zł (1,5 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 230 tys. zł (63,3 tys. USD)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,1 tys. zł (3,31 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (30 USD)

Paterson, NJ koszty życia hikersbay.com
Paterson, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Paterson, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 72 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

19,1 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

548 zł (273 zł - 952 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

6,7 zł (4 zł - 7,3 zł)
6,2% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (5,5 zł - 10,9 zł)
25% więcej niż w Polsce

ryż

15,2 zł (4,8 zł - 40 zł)
170% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 44 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach