Ceny w Pawtucket, RI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Pawtucket, RI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Pawtucket, RI.

Pawtucket, RI - ile zapłacimy w marketach? Pawtucket, RI - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Pawtucket, RI - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Pawtucket, RI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Pawtucket, RI jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 94%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 120%. Z kolei życie jest droższe w Pawtucket, RI o 9.6%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 89%.

Czy hotele są drogie w Pawtucket, RI? Ile zapłacimy za pokój w Pawtucket, RI?

Uśredniony koszt noclegu w Pawtucket, RI to 345 zł (92 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 225 zł (60 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 128 zł (34 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Pawtucket, RI to mniej więcej 231 zł (61 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 279 zł (74 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Pawtucket, RI za mniej więcej 374 zł (100 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 515 zł (137 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Pawtucket, RI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Pawtucket, RI? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Pawtucket, RI, takich jak: ser, mięso wołowe, ziemniaki, pierś z kurczaka lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Pawtucket, RI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Pawtucket, RI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Pawtucket, RI? Czy jedzenie na mieście w Pawtucket, RI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 375 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Pawtucket, RI, m.in: ser, mięso wołowe, ziemniaki, pierś z kurczaka lub zagraniczne piwo


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Pawtucket, RI w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Pawtucket, RI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,15 tys. zł (410 zł - 1,5 tys. zł)

opłaty

1,15 tys. zł (410 zł - 1,5 tys. zł)
11% więcej niż w Polsce

cena internet 225 zł (113 zł - 375 zł)

internet

225 zł (113 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 197 zł (150 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

197 zł (150 zł - 338 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13 tys. zł

zarobki średnio

13 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,63 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,63 tys. zł
67% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,76 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,76 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,6 zł (4,4 zł - 23 zł)

chleb

13,6 zł (4,4 zł - 23 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (15 zł - 207 zł)

ser

40 zł (15 zł - 207 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,6 zł (6,6 zł - 18,8 zł)

ryż

11,6 zł (6,6 zł - 18,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (8,2 zł - 33 zł)

pomidory

24 zł (8,2 zł - 33 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (3,2 zł - 6 zł)

banany

5,1 zł (3,2 zł - 6 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 50 zł (45 zł - 90 zł)

wino

50 zł (45 zł - 90 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

94 zł (45 zł - 150 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

30 zł (15 zł - 30 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

19,7 zł (15 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (38 zł - 56 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Pawtucket, RI

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,6 zł (3,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,6 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,4 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 50 zł (13,4 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,6 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 41 zł (11 USD)
  11. Jabłka (1kg) 24 zł (6,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,9 zł (4,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,5 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,2 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,6 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,4 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,4 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 80 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Pawtucket, RI

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 375 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,3 USD)

koszty życia w Pawtucket, RI

  1. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (35,8 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,32 tys. zł (1,15 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 8,54 tys. zł (2,28 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,76 tys. zł (2,6 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,15 tys. zł (307 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  9. numb_34 164 zł (44 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 197 zł (53 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 150 zł (40 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 277 zł (74 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 313 zł (83 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,3 tys. zł (26,2 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13 tys. zł (3,46 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15 zł (4 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Pawtucket, RI

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

50 zł (45 zł - 90 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

tania restauracja

94 zł (45 zł - 150 zł)
170% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,63 tys. zł
67% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

banany

5,1 zł (3,2 zł - 6 zł)
19% mniej niż w Polsce

opłaty

1,15 tys. zł (410 zł - 1,5 tys. zł)
11% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach