Ceny w Plymouth, IN

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Plymouth, IN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Plymouth, IN.

Plymouth, IN zmiany cen hikersbay.com
Plymouth, IN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Plymouth, IN - ile zapłacimy w marketach? Plymouth, IN - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Plymouth, IN - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Plymouth, IN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Plymouth, IN niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 88%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 61%. Koszty życia i wydatki w Plymouth, IN są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 48%.

Czy hotele są drogie w Plymouth, IN? Ile zapłacimy za pokój w Plymouth, IN?

Uśredniony koszt noclegu w Plymouth, IN to 219 zł (60 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Plymouth, IN to mniej więcej 209 zł (57 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 229 zł (63 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Plymouth, IN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Plymouth, IN? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Plymouth, IN, takich jak: banany, mięso wołowe, woda butelkowana, ziemniaki lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Plymouth, IN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Plymouth, IN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Plymouth, IN? Czy jedzenie na mieście w Plymouth, IN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 40 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 237 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Plymouth, IN, m.in: banany, mięso wołowe, woda butelkowana, ziemniaki lub papierosy


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Plymouth, IN w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Plymouth, IN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 561 zł (365 zł - 913 zł)

opłaty

561 zł (365 zł - 913 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (183 zł - 274 zł)

internet

225 zł (183 zł - 274 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 220 zł (128 zł - 358 zł)

spodnie jeansy

220 zł (128 zł - 358 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena chleb 11,4 zł (3,6 zł - 22 zł)

chleb

11,4 zł (3,6 zł - 22 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 46 zł (16,1 zł - 80 zł)

ser

46 zł (16,1 zł - 80 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,1 zł (8 zł - 24 zł)

ryż

16,1 zł (8 zł - 24 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (5,6 zł - 32 zł)

pomidory

22 zł (5,6 zł - 32 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (3,6 zł - 5,6 zł)

banany

4,9 zł (3,6 zł - 5,6 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (18,3 zł - 62 zł)

wino

49 zł (18,3 zł - 62 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (22 zł - 183 zł)

tania restauracja

66 zł (22 zł - 183 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (14,6 zł - 39 zł)

lokalne piwo

26 zł (14,6 zł - 39 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,6 zł (11 zł - 40 zł)

kawa

19,6 zł (11 zł - 40 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 11 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 40 zł (40 zł - 40 zł)

mac burger king lub podobny bar

40 zł (40 zł - 40 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10 zł (7,3 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10 zł (7,3 zł - 12,8 zł)
37% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Plymouth, IN

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,86 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,4 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,1 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 46 zł (12,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16 zł (4,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (10,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 38 zł (10,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,5 zł (2,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,1 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (6,1 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,4 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,8 USD)

ceny w restauracjach w Plymouth, IN

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 237 zł (65 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 40 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,6 zł (5,4 USD)

koszty życia w Plymouth, IN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 272 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 520 zł (143 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87,7 tys. zł (24 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,89 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 90,5 tys. zł (24,8 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 561 zł (154 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,47 tys. zł (950 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (62 USD)
  9. numb_34 157 zł (43 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 76,7 tys. zł (21 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,2 zł (4,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,3 zł (2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 115 zł (32 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 220 zł (60 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Plymouth, IN

  1. Kino pojedynczy bilet 40 zł (11 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

561 zł (365 zł - 913 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

11,4 zł (3,6 zł - 22 zł)
140% więcej niż w Polsce

ser

46 zł (16,1 zł - 80 zł)
31% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

26 zł (14,6 zł - 39 zł)
83% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach