Ceny w Princeton, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Princeton, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Princeton, NJ.

Princeton, NJ zmiany cen hikersbay.com
Princeton, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Princeton, NJ - ile zapłacimy w marketach? Princeton, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Princeton, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Princeton, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Princeton, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 83%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 70%. Z kolei życie jest droższe w Princeton, NJ o 38%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 210%.

Czy hotele są drogie w Princeton, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Princeton, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Princeton, NJ to 292 zł (78 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Princeton, NJ to mniej więcej 212 zł (56 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 304 zł (81 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Princeton, NJ za mniej więcej 577 zł (154 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Princeton, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Princeton, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Princeton, NJ, takich jak: ziemniaki, piwo, ryż, pierś z kurczaka lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Princeton, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Princeton, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Princeton, NJ? Czy jedzenie na mieście w Princeton, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 60 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 263 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Princeton, NJ, m.in: ziemniaki, piwo, ryż, pierś z kurczaka lub wino


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Princeton, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Princeton, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 528 zł (343 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

528 zł (343 zł - 1,13 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł (109 zł - 724 zł)

internet

183 zł (109 zł - 724 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 225 zł (113 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

225 zł (113 zł - 300 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 21,6 tys. zł

zarobki średnio

21,6 tys. zł
300% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 10,4 tys. zł (8,63 tys. zł - 12,4 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

10,4 tys. zł (8,63 tys. zł - 12,4 tys. zł)
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,9 tys. zł (10,1 tys. zł - 13,9 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,9 tys. zł (10,1 tys. zł - 13,9 tys. zł)
170% więcej niż w Polsce

cena chleb 11 zł (8,2 zł - 16,5 zł)

chleb

11 zł (8,2 zł - 16,5 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (33 zł - 99 zł)

ser

58 zł (33 zł - 99 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena ryż 28 zł (8,2 zł - 41 zł)

ryż

28 zł (8,2 zł - 41 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (8,3 zł - 41 zł)

pomidory

24 zł (8,3 zł - 41 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

7,8 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena wino 51 zł (38 zł - 94 zł)

wino

51 zł (38 zł - 94 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (46 zł - 131 zł)

tania restauracja

66 zł (46 zł - 131 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (17,3 zł - 38 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (17,3 zł - 38 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,1 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

18,1 zł (15 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,1 zł (7,5 zł - 38 zł)

butelka wody

10,1 zł (7,5 zł - 38 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 60 zł (38 zł - 64 zł)

mac burger king lub podobny bar

60 zł (38 zł - 64 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,3 zł (7,5 zł - 38 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,5 zł - 38 zł)
27% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Princeton, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 11 zł (2,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 58 zł (15,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,5 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (13,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,3 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 32 zł (8,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4 zł (1,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 4 zł (1,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 28 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,5 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,6 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,4 USD)

ceny w restauracjach w Princeton, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 263 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 60 zł (16 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,3 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,1 zł (2,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,1 zł (4,8 USD)

koszty życia w Princeton, NJ

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6 zł (1,6 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 747 zł (199 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,91 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 94,9 tys. zł (25,3 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 10,4 tys. zł (2,77 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 7,13 tys. zł (1,9 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 17 tys. zł (4,53 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,9 tys. zł (3,18 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 528 zł (141 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (49 USD)
  11. numb_34 167 zł (44 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 225 zł (60 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 314 zł (84 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 826 zł (220 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,82 tys. zł (1,28 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 25,9 tys. zł (6,89 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 128 tys. zł (34,2 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 13,9 tys. zł (3,71 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 21,6 tys. zł (5,77 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 6,8 zł (1,8 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 90 zł (24 USD)

Princeton, NJ koszty życia hikersbay.com
Princeton, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Princeton, NJ

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 544 zł (145 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 131 zł (35 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

60 zł (38 zł - 64 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

zarobki średnio

21,6 tys. zł
300% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

10,4 tys. zł (8,63 tys. zł - 12,4 tys. zł)
210% więcej niż w Polsce

opłaty

528 zł (343 zł - 1,13 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

tania restauracja

66 zł (46 zł - 131 zł)
88% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

225 zł (113 zł - 300 zł)
33% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach