Ceny w Pueblo, CO

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Pueblo, CO? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Pueblo, CO.

Pueblo, CO zmiany cen hikersbay.com
Pueblo, CO Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Pueblo, CO? Czy koszty życia w Pueblo, CO są wyższe od tych w Polsce? Pueblo, CO - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Pueblo, CO: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Pueblo, CO są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 78%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 58%. A koszt życia jest większy w Pueblo, CO o 33%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 35%.

Czy hotele są drogie w Pueblo, CO? Ile zapłacimy za pokój w Pueblo, CO?

Średni koszt noclegu w Pueblo, CO to 252 zł (67 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Pueblo, CO 200 zł (53 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 266 zł (71 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Pueblo, CO za mniej więcej 390 zł (104 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Pueblo, CO? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Pueblo, CO? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Pueblo, CO, takich jak: wino, zagraniczne piwo, pierś z kurczaka, mleko lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Pueblo, CO? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Pueblo, CO? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Pueblo, CO? Czy jedzenie na mieście w Pueblo, CO jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 244 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Pueblo, CO, m.in: wino, zagraniczne piwo, pierś z kurczaka, mleko lub jabłka


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Pueblo, CO w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Pueblo, CO - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 751 zł (563 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

751 zł (563 zł - 1,13 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena internet 158 zł (131 zł - 375 zł)

internet

158 zł (131 zł - 375 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 128 zł (86 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

128 zł (86 zł - 375 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,3 tys. zł

zarobki średnio

13,3 tys. zł
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,66 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,66 tys. zł
17% mniej niż w Polsce

cena chleb 16,4 zł (8,3 zł - 25 zł)

chleb

16,4 zł (8,3 zł - 25 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (25 zł - 66 zł)

ser

44 zł (25 zł - 66 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,3 zł (14,5 zł - 18,2 zł)

ryż

16,3 zł (14,5 zł - 18,2 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,9 zł (13,2 zł - 33 zł)

pomidory

18,9 zł (13,2 zł - 33 zł)
79% więcej niż w Polsce

cena banany 4,8 zł (3,6 zł - 6 zł)

banany

4,8 zł (3,6 zł - 6 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena wino 64 zł (34 zł - 150 zł)

wino

64 zł (34 zł - 150 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (53 zł - 188 zł)

tania restauracja

79 zł (53 zł - 188 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

23 zł (23 zł - 38 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,9 zł (12,2 zł - 30 zł)

kawa

16,9 zł (12,2 zł - 30 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,8 zł (3,8 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,8 zł (3,8 zł - 15 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Pueblo, CO

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,4 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,7 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (11,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 64 zł (17 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 21 zł (5,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (7,6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 55 zł (14,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 13,9 zł (3,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,3 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,9 zł (5 USD)
  17. Banany (1kg) 4,8 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,1 zł (2,4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 47 zł (12,4 USD)

ceny w restauracjach w Pueblo, CO

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (21 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 244 zł (65 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,8 zł (1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,9 zł (4,5 USD)

koszty życia w Pueblo, CO

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 281 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 469 zł (125 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,2 tys. zł (25,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,8 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (36 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,66 tys. zł (975 USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 751 zł (200 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,38 tys. zł (1,43 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 158 zł (42 USD)
  11. numb_34 161 zł (43 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 115 tys. zł (30,7 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,3 tys. zł (3,55 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 8,4 zł (2,3 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,7 zł (1,2 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 128 zł (34 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

Pueblo, CO koszty życia hikersbay.com
Pueblo, CO Koszty Życia

koszty rozrywki w Pueblo, CO

  1. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

64 zł (34 zł - 150 zł)
160% więcej niż w Polsce

ryż

16,3 zł (14,5 zł - 18,2 zł)
190% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł (23 zł - 38 zł)
61% więcej niż w Polsce

banany

4,8 zł (3,6 zł - 6 zł)
23% mniej niż w Polsce

butelka wody

8,1 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ser

44 zł (25 zł - 66 zł)
27% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach