Ceny w Queen Creek, AZ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Queen Creek, AZ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Queen Creek, AZ.

Queen Creek, AZ zmiany cen hikersbay.com
Queen Creek, AZ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Queen Creek, AZ? Czy koszty życia w Queen Creek, AZ są wyższe od tych w Polsce? Queen Creek, AZ - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Queen Creek, AZ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Queen Creek, AZ są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 56%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 80%. A koszt życia jest większy w Queen Creek, AZ o 11%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 55%.

Czy w sklepach jest drogo w Queen Creek, AZ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Queen Creek, AZ? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Queen Creek, AZ, takich jak: banany, jabłka, chleb, ser lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Queen Creek, AZ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Queen Creek, AZ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Queen Creek, AZ? Czy jedzenie na mieście w Queen Creek, AZ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 276 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Queen Creek, AZ, m.in: banany, jabłka, chleb, ser lub mięso wołowe


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Queen Creek, AZ w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Queen Creek, AZ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,09 tys. zł (657 zł - 1,85 tys. zł)

opłaty

1,09 tys. zł (657 zł - 1,85 tys. zł)
4.5% więcej niż w Polsce

cena internet 225 zł (188 zł - 600 zł)

internet

225 zł (188 zł - 600 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 169 zł (150 zł - 319 zł)

spodnie jeansy

169 zł (150 zł - 319 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 9,38 tys. zł

zarobki średnio

9,38 tys. zł
75% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,51 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,51 tys. zł
70% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,3 zł (8,3 zł - 18,6 zł)

chleb

9,3 zł (8,3 zł - 18,6 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (25 zł - 83 zł)

ser

44 zł (25 zł - 83 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,5 zł (7,6 zł - 33 zł)

ryż

11,5 zł (7,6 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,3 zł (8,2 zł - 21 zł)

pomidory

10,3 zł (8,2 zł - 21 zł)
2.9% mniej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (4,8 zł - 16,5 zł)

banany

4,9 zł (4,8 zł - 16,5 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 25 zł (13,4 zł - 101 zł)

wino

25 zł (13,4 zł - 101 zł)
1.7% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł (45 zł - 131 zł)

tania restauracja

94 zł (45 zł - 131 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (15 zł - 32 zł)

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 32 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (13,9 zł - 28 zł)

kawa

22 zł (13,9 zł - 28 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (34 zł - 56 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Queen Creek, AZ

  1. Mleko 1 litr 2,7 zł (0,73 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,3 zł (2,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,6 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,7 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 25 zł (6,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,4 zł (4,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,8 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,4 zł (3,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,6 zł (3,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,5 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,3 zł (2,7 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 61 zł (16,3 USD)

ceny w restauracjach w Queen Creek, AZ

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 276 zł (74 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,2 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,8 USD)

koszty życia w Queen Creek, AZ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 372 zł (99 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 397 zł (106 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 90,6 tys. zł (24,1 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 18,8 zł (5 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (0,99 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,1 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,09 tys. zł (289 USD)
  10. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,25 tys. zł (600 USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  12. numb_34 242 zł (64 USD)
  13. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 58,6 tys. zł (15,6 tys. USD)
  14. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,3 zł (2,8 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 135 zł (36 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 169 zł (45 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 195 zł (52 USD)

koszty rozrywki w Queen Creek, AZ

  1. Kino pojedynczy bilet 43 zł (11,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

4,9 zł (4,8 zł - 16,5 zł)
22% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

169 zł (150 zł - 319 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wino

25 zł (13,4 zł - 101 zł)
1,7% więcej niż w Polsce

opłaty

1,09 tys. zł (657 zł - 1,85 tys. zł)
4,5% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 32 zł)
61% więcej niż w Polsce

internet

225 zł (188 zł - 600 zł)
280% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach