Ceny w Queensbury, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Queensbury, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Queensbury, NY.

Queensbury, NY zmiany cen hikersbay.com
Queensbury, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Queensbury, NY - ile zapłacimy w marketach? Queensbury, NY - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Queensbury, NY - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Queensbury, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Queensbury, NY jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 130%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 14%. Z kolei życie jest droższe w Queensbury, NY o 65%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 48%.

Czy hotele są drogie w Queensbury, NY? Ile zapłacimy za pokój w Queensbury, NY?

Uśredniony koszt noclegu w Queensbury, NY to 270 zł (74 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Queensbury, NY to mniej więcej 292 zł (80 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 429 zł (117 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Queensbury, NY za mniej więcej 433 zł (119 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Queensbury, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Queensbury, NY? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Queensbury, NY, takich jak: ziemniaki, zagraniczne piwo, chleb, cebula lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Queensbury, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Queensbury, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Queensbury, NY? Czy jedzenie na mieście w Queensbury, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 58 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 27 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 117 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Queensbury, NY, m.in: ziemniaki, zagraniczne piwo, chleb, cebula lub banany


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Queensbury, NY w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Queensbury, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 511 zł (365 zł - 955 zł)

opłaty

511 zł (365 zł - 955 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 256 zł (183 zł - 365 zł)

internet

256 zł (183 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 146 zł (146 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

146 zł (146 zł - 365 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,29 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,29 tys. zł
2.7% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,38 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,38 tys. zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena chleb 11,1 zł (8 zł - 36 zł)

chleb

11,1 zł (8 zł - 36 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (34 zł - 113 zł)

ser

62 zł (34 zł - 113 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 26 zł (12,1 zł - 40 zł)

ryż

26 zł (12,1 zł - 40 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

23 zł (8 zł - 40 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 4,7 zł (4,7 zł - 24 zł)

banany

4,7 zł (4,7 zł - 24 zł)
24% mniej niż w Polsce

cena wino 73 zł (44 zł - 98 zł)

wino

73 zł (44 zł - 98 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 58 zł (55 zł - 219 zł)

tania restauracja

58 zł (55 zł - 219 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 44 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 44 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (14,6 zł - 33 zł)

kawa

20 zł (14,6 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 27 zł (27 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

27 zł (27 zł - 55 zł)
8.7% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,1 zł (7,3 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,1 zł (7,3 zł - 18,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Queensbury, NY

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,86 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,1 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,9 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,9 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 73 zł (20 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,2 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 58 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 26 zł (7,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  17. Banany (1kg) 4,7 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,8 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (19,9 USD)

ceny w restauracjach w Queensbury, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 58 zł (16 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 117 zł (32 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 27 zł (7,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,1 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,6 USD)

koszty życia w Queensbury, NY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 109 zł (30 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 606 zł (166 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,8 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,97 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,29 tys. zł (900 USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,74 tys. zł (750 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,11 tys. zł (1,4 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,38 tys. zł (1,2 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 511 zł (140 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,3 tys. zł (2 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 256 zł (70 USD)
  13. numb_34 230 zł (63 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 231 tys. zł (63,3 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (30 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 146 zł (40 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 166 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Queensbury, NY

  1. Kino pojedynczy bilet 40 zł (11 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

511 zł (365 zł - 955 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

pomidory

23 zł (8 zł - 40 zł)
110% więcej niż w Polsce

chleb

11,1 zł (8 zł - 36 zł)
130% więcej niż w Polsce

ser

62 zł (34 zł - 113 zł)
77% więcej niż w Polsce

wino

73 zł (44 zł - 98 zł)
190% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

146 zł (146 zł - 365 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach