Ceny w Raleigh, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Raleigh, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Raleigh, NC.

Raleigh, NC zmiany cen hikersbay.com
Raleigh, NC Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Raleigh, NC? Czy koszty życia w Raleigh, NC są wyższe od tych w Polsce? Raleigh, NC - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Raleigh, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Raleigh, NC są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 91%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 90%. A koszt życia jest większy w Raleigh, NC o 27%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 41%.

Czy hotele są drogie w Raleigh, NC? Ile zapłacimy za pokój w Raleigh, NC?

Średni koszt noclegu w Raleigh, NC to 305 zł (81 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Raleigh, NC 244 zł (65 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 327 zł (87 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Raleigh, NC za mniej więcej 375 zł (100 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Raleigh, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Raleigh, NC? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Raleigh, NC, takich jak: pierś z kurczaka, cebula, jaja, mleko lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Raleigh, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Raleigh, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Raleigh, NC? Czy jedzenie na mieście w Raleigh, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 319 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Raleigh, NC, m.in: pierś z kurczaka, cebula, jaja, mleko lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Raleigh, NC w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Raleigh, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)

opłaty

985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)
5.2% mniej niż w Polsce

cena internet 314 zł (263 zł - 405 zł)

internet

314 zł (263 zł - 405 zł)
430% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 238 zł (113 zł - 319 zł)

spodnie jeansy

238 zł (113 zł - 319 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16,6 tys. zł

zarobki średnio

16,6 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,47 tys. zł (5,63 tys. zł - 9,01 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

7,47 tys. zł (5,63 tys. zł - 9,01 tys. zł)
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,2 tys. zł (7,51 tys. zł - 14,1 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,2 tys. zł (7,51 tys. zł - 14,1 tys. zł)
150% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,3 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (31 zł - 79 zł)

ser

51 zł (31 zł - 79 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (8,3 zł - 60 zł)

ryż

21 zł (8,3 zł - 60 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)

pomidory

17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4,1 zł - 10,7 zł)

banany

6 zł (4,1 zł - 10,7 zł)
4.1% mniej niż w Polsce

cena wino 54 zł (45 zł - 94 zł)

wino

54 zł (45 zł - 94 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 113 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 113 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 30 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

20 zł (15 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (38 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (38 zł - 45 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Raleigh, NC

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (0,97 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,3 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,8 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,5 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 54 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (1,8 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,2 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 28 zł (7,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 42 zł (11,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,7 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,8 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,8 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (17,7 USD)

ceny w restauracjach w Raleigh, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 319 zł (85 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,5 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,9 zł (2,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,4 USD)

koszty życia w Raleigh, NC

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 8,5 zł (2,3 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 253 zł (68 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,95 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,47 tys. zł (1,99 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,2 tys. zł (1,65 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 13,6 tys. zł (3,63 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,2 tys. zł (3 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 985 zł (262 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 314 zł (84 USD)
  11. numb_34 254 zł (68 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 238 zł (63 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 198 zł (53 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 389 zł (104 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 537 zł (143 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97 tys. zł (25,9 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,3 tys. zł (1,41 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 35 tys. zł (9,34 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 83 tys. zł (22,1 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 15,9 tys. zł (4,24 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,6 tys. zł (4,42 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 56 zł (15 USD)

Raleigh, NC koszty życia hikersbay.com
Raleigh, NC Koszty Życia

koszty rozrywki w Raleigh, NC

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 147 zł (39 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 128 zł (34 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 54 zł (14,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

21 zł (8,3 zł - 60 zł)
280% więcej niż w Polsce

chleb

15,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

opłaty

985 zł (675 zł - 1,3 tys. zł)
5,2% mniej niż w Polsce

zarobki średnio

16,6 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 14,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach