Ceny w Ramsey, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ramsey, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ramsey, NJ.

Ramsey, NJ - ile zapłacimy w marketach? Ramsey, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ramsey, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ramsey, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Ramsey, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 110%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 95%. Koszty życia i wydatki w Ramsey, NJ są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 140%.

Czy w sklepach jest drogo w Ramsey, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ramsey, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ramsey, NJ, takich jak: papierosy, pomarańcze, mleko, ser lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ramsey, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ramsey, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ramsey, NJ? Czy jedzenie na mieście w Ramsey, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ramsey, NJ, m.in: papierosy, pomarańcze, mleko, ser lub banany


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ramsey, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ramsey, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 450 zł (375 zł - 893 zł)

opłaty

450 zł (375 zł - 893 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (188 zł - 375 zł)

internet

225 zł (188 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 75 zł (75 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

75 zł (75 zł - 300 zł)
78% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 12,4 tys. zł (9,74 tys. zł - 15 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

12,4 tys. zł (9,74 tys. zł - 15 tys. zł)
270% więcej niż w Polsce

cena chleb 16 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

16 zł (8,3 zł - 21 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 45 zł (25 zł - 58 zł)

ser

45 zł (25 zł - 58 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena ryż 28 zł (16,5 zł - 41 zł)

ryż

28 zł (16,5 zł - 41 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8,3 zł - 41 zł)

pomidory

21 zł (8,3 zł - 41 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)

banany

11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (30 zł - 94 zł)

wino

56 zł (30 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 30 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

9,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ramsey, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 16 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 16,5 zł (4,4 USD)
  4. Kilo sera 45 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,6 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,1 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 46 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 28 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,2 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Ramsey, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (88 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,5 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,6 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Ramsey, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 113 zł (30 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 375 zł (100 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,9 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 95,1 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 12,4 tys. zł (3,3 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 450 zł (120 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  10. numb_34 185 zł (49 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 71,3 tys. zł (19 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 75 zł (20 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 172 zł (46 USD)

Ramsey, NJ koszty życia hikersbay.com
Ramsey, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Ramsey, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 68 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)
77% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

225 zł (188 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

ryż

28 zł (16,5 zł - 41 zł)
390% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach