Ceny w Red Bank, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Red Bank, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Red Bank, NJ.

Red Bank, NJ zmiany cen hikersbay.com
Red Bank, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Red Bank, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Red Bank, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Red Bank, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Red Bank, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Red Bank, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. W restauracjach będzie drożej o 65%. Natomiast koszty życia są wyższe w Red Bank, NJ o 47%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 89%.

Czy hotele są drogie w Red Bank, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Red Bank, NJ?

Średnia cena noclegu w Red Bank, NJ wynosi 361 zł (96 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Red Bank, NJ 266 zł (71 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 402 zł (107 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Red Bank, NJ za mniej więcej 514 zł (137 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 546 zł (146 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Red Bank, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Red Bank, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Red Bank, NJ, takich jak: ryż, cebula, pomarańcze, wino lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Red Bank, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Red Bank, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Red Bank, NJ? Czy jedzenie na mieście w Red Bank, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 281 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Red Bank, NJ, m.in: ryż, cebula, pomarańcze, wino lub sałata


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Red Bank, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Red Bank, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 793 zł (434 zł - 1,59 tys. zł)

opłaty

793 zł (434 zł - 1,59 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena internet 235 zł (150 zł - 338 zł)

internet

235 zł (150 zł - 338 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 206 zł (131 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

206 zł (131 zł - 300 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,6 zł (8,3 zł - 25 zł)

chleb

14,6 zł (8,3 zł - 25 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 63 zł (33 zł - 91 zł)

ser

63 zł (33 zł - 91 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (11 zł - 49 zł)

ryż

23 zł (11 zł - 49 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena pomidory 20 zł (8,3 zł - 25 zł)

pomidory

20 zł (8,3 zł - 25 zł)
90% więcej niż w Polsce

cena banany 6,8 zł (4,1 zł - 8,3 zł)

banany

6,8 zł (4,1 zł - 8,3 zł)
9.1% więcej niż w Polsce

cena wino 62 zł (45 zł - 94 zł)

wino

62 zł (45 zł - 94 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 188 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 188 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (15 zł - 26 zł)

lokalne piwo

15 zł (15 zł - 26 zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,1 zł (3,8 zł - 7,8 zł)

butelka wody

6,1 zł (3,8 zł - 7,8 zł)
5.4% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (30 zł - 45 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,8 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
20% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Red Bank, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,6 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,8 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 63 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,8 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 62 zł (16,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,5 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (13,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,2 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 20 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,8 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 15 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w Red Bank, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 281 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (9,7 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,8 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,8 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,1 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,7 USD)

koszty życia w Red Bank, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 346 zł (92 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 452 zł (121 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,3 tys. zł (25,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 793 zł (211 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,32 tys. zł (1,95 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 235 zł (63 USD)
  9. numb_34 209 zł (56 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 162 tys. zł (43,2 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,1 zł (2,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 83 zł (22 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 206 zł (55 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 134 zł (36 USD)

Red Bank, NJ koszty życia hikersbay.com
Red Bank, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Red Bank, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

235 zł (150 zł - 338 zł)
300% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (30 zł - 45 zł)
21% więcej niż w Polsce

chleb

14,6 zł (8,3 zł - 25 zł)
210% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

206 zł (131 zł - 300 zł)
39% mniej niż w Polsce

ryż

23 zł (11 zł - 49 zł)
300% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach