Ceny w Rhinelander, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rhinelander, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rhinelander, WI.

Rhinelander, WI zmiany cen hikersbay.com
Rhinelander, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Rhinelander, WI? Czy koszty życia w Rhinelander, WI są wyższe od tych w Polsce? Rhinelander, WI - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Rhinelander, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Rhinelander, WI od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 46%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 5.3%. A koszt życia jest większy w Rhinelander, WI o 7%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 24%.

Czy hotele są drogie w Rhinelander, WI? Ile zapłacimy za pokój w Rhinelander, WI?

Średni koszt noclegu w Rhinelander, WI to 262 zł (72 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Rhinelander, WI 226 zł (62 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 344 zł (94 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Rhinelander, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rhinelander, WI? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Rhinelander, WI, takich jak: wino, ryż, mięso wołowe, pomarańcze lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rhinelander, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rhinelander, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rhinelander, WI? Czy jedzenie na mieście w Rhinelander, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 51 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 146 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 33 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rhinelander, WI, m.in: wino, ryż, mięso wołowe, pomarańcze lub jaja


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Rhinelander, WI w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Rhinelander, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 727 zł (274 zł - 1,37 tys. zł)

opłaty

727 zł (274 zł - 1,37 tys. zł)
30% mniej niż w Polsce

cena internet 268 zł (183 zł - 365 zł)

internet

268 zł (183 zł - 365 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 201 zł (128 zł - 274 zł)

spodnie jeansy

201 zł (128 zł - 274 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,56 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,56 tys. zł
24% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,38 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,38 tys. zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena chleb 10,1 zł (7,2 zł - 28 zł)

chleb

10,1 zł (7,2 zł - 28 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (34 zł - 72 zł)

ser

42 zł (34 zł - 72 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,3 zł (12,1 zł - 24 zł)

ryż

18,3 zł (12,1 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,6 zł (8 zł - 22 zł)

pomidory

13,6 zł (8 zł - 22 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena banany 4,4 zł (3,9 zł - 12,9 zł)

banany

4,4 zł (3,9 zł - 12,9 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena wino 42 zł (40 zł - 55 zł)

wino

42 zł (40 zł - 55 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 51 zł (37 zł - 73 zł)

tania restauracja

51 zł (37 zł - 73 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 16,4 zł (11 zł - 22 zł)

lokalne piwo

16,4 zł (11 zł - 22 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena kawa 11 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

11 zł (11 zł - 22 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,7 zł (3,7 zł - 11 zł)

butelka wody

3,7 zł (3,7 zł - 11 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (33 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Rhinelander, WI

  1. Mleko 1 litr 3,4 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,1 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11 zł (3 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,1 zł (1,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 42 zł (11,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,3 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 26 zł (7,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14 zł (3,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,4 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,3 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,6 zł (3,7 USD)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,4 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 36 zł (9,9 USD)

ceny w restauracjach w Rhinelander, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 51 zł (14 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 146 zł (40 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 16,4 zł (4,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,8 zł (3,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,7 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 11 zł (3 USD)

koszty życia w Rhinelander, WI

  1. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,92 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 96,7 tys. zł (26,5 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,56 tys. zł (700 USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,92 tys. zł (800 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,02 tys. zł (1,1 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,38 tys. zł (1,2 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 727 zł (199 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 268 zł (73 USD)
  9. numb_34 187 zł (51 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 201 zł (55 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 160 zł (44 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 219 zł (60 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 219 zł (60 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87,6 tys. zł (24 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,25 tys. zł (1,71 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 89,8 tys. zł (24,6 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 16,4 zł (4,5 USD)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 153 zł (42 USD)

koszty rozrywki w Rhinelander, WI

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 146 zł (40 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 47 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

42 zł (34 zł - 72 zł)
21% więcej niż w Polsce

chleb

10,1 zł (7,2 zł - 28 zł)
110% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,38 tys. zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 11 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

wino

42 zł (40 zł - 55 zł)
68% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach