Ceny w Ridgefield, CT

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ridgefield, CT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ridgefield, CT.

Ridgefield, CT zmiany cen hikersbay.com
Ridgefield, CT Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ridgefield, CT - ile zapłacimy w marketach? Ridgefield, CT - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ridgefield, CT - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ridgefield, CT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Czy hotele są drogie w Ridgefield, CT? Ile zapłacimy za pokój w Ridgefield, CT?

Uśredniony koszt noclegu w Ridgefield, CT to 363 zł (97 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Ridgefield, CT to mniej więcej 276 zł (74 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 385 zł (103 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Ridgefield, CT za mniej więcej 386 zł (103 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Ridgefield, CT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ridgefield, CT? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ridgefield, CT, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ridgefield, CT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ridgefield, CT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ridgefield, CT? Czy jedzenie na mieście w Ridgefield, CT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 122 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 375 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ridgefield, CT w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ridgefield, CT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 122 zł (113 zł - 131 zł)

tania restauracja

122 zł (113 zł - 131 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (16,9 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (16,9 zł - 30 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł

kawa

18,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł

butelka wody

5,6 zł
2.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł

mac burger king lub podobny bar

38 zł
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł
3% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Ridgefield, CT

  1. Posiłek w taniej restauracji 122 zł (33 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 375 zł (100 USD)
  3. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)
  4. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  5. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6,3 USD)
  6. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (7,9 USD)
  7. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

18,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach