Ceny w Rio Rancho, NM

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rio Rancho, NM? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rio Rancho, NM.

Jakie są ceny w supermarketach w Rio Rancho, NM? Czy koszty życia w Rio Rancho, NM są wyższe od tych w Polsce? Rio Rancho, NM - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Rio Rancho, NM: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 20 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,77 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,7 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,1 złotego.


Ceny w Rio Rancho, NM są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 79%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 110%. A koszt życia w Rio Rancho, NM jest mniejszy niż w Polsce o około 9.3%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 72%.

Czy hotele są drogie w Rio Rancho, NM? Ile zapłacimy za pokój w Rio Rancho, NM?

Średni koszt noclegu w Rio Rancho, NM to 250 zł (69 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Rio Rancho, NM 202 zł (56 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 290 zł (80 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Rio Rancho, NM za mniej więcej 518 zł (143 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Rio Rancho, NM? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rio Rancho, NM? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Rio Rancho, NM, takich jak: ser, sałata, ziemniaki, piwo lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rio Rancho, NM? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rio Rancho, NM? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rio Rancho, NM? Czy jedzenie na mieście w Rio Rancho, NM jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 61 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 379 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rio Rancho, NM, m.in: ser, sałata, ziemniaki, piwo lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Rio Rancho, NM w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Rio Rancho, NM - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 806 zł (398 zł - 1,45 tys. zł)

opłaty

806 zł (398 zł - 1,45 tys. zł)
22% mniej niż w Polsce

cena internet 291 zł (181 zł - 481 zł)

internet

291 zł (181 zł - 481 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 145 zł (90 zł - 358 zł)

spodnie jeansy

145 zł (90 zł - 358 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 10,8 zł (6,7 zł - 15,9 zł)

chleb

10,8 zł (6,7 zł - 15,9 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 55 zł (32 zł - 104 zł)

ser

55 zł (32 zł - 104 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 12,3 zł (7 zł - 15,9 zł)

ryż

12,3 zł (7 zł - 15,9 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14,2 zł (6 zł - 24 zł)

pomidory

14,2 zł (6 zł - 24 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (3,9 zł - 8,8 zł)

banany

5,8 zł (3,9 zł - 8,8 zł)
7.9% mniej niż w Polsce

cena wino 43 zł (27 zł - 121 zł)

wino

43 zł (27 zł - 121 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 61 zł (36 zł - 108 zł)

tania restauracja

61 zł (36 zł - 108 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (18,1 zł - 32 zł)

lokalne piwo

23 zł (18,1 zł - 32 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,9 zł (13,6 zł - 27 zł)

kawa

16,9 zł (13,6 zł - 27 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6 zł (3,6 zł - 10,8 zł)

butelka wody

6 zł (3,6 zł - 10,8 zł)
4.1% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (32 zł - 36 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (32 zł - 36 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,5 zł (7,2 zł - 14,5 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,2 zł - 14,5 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rio Rancho, NM

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,8 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,5 zł (3,5 USD)
  4. Kilo sera 55 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 43 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,1 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,8 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (10,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,3 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19,4 zł (5,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,7 zł (2,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 12,3 zł (3,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 14,2 zł (3,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,7 zł (2,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w Rio Rancho, NM

  1. Posiłek w taniej restauracji 61 zł (17 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 379 zł (105 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,5 zł (2,9 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6 zł (1,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,9 zł (4,7 USD)

koszty życia w Rio Rancho, NM

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 271 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 361 zł (100 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,4 tys. zł (26,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,93 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (30,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 806 zł (223 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,88 tys. zł (1,35 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 291 zł (81 USD)
  9. numb_34 183 zł (51 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 21,7 tys. zł (6 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3,1 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7 zł (1,9 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 105 zł (29 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 145 zł (40 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 273 zł (76 USD)

koszty rozrywki w Rio Rancho, NM

  1. Kino pojedynczy bilet 46 zł (12,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

16,9 zł (13,6 zł - 27 zł)
32% więcej niż w Polsce

butelka wody

6 zł (3,6 zł - 10,8 zł)
4,1% więcej niż w Polsce

ser

55 zł (32 zł - 104 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

43 zł (27 zł - 121 zł)
73% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach