Ceny w Rocky Mount, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rocky Mount, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rocky Mount, NC.

Rocky Mount, NC zmiany cen hikersbay.com
Rocky Mount, NC Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Rocky Mount, NC - jakie są ceny w supermarketach? Rocky Mount, NC - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Rocky Mount, NC - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Rocky Mount, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Rocky Mount, NC niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 59%. W restauracjach będzie drożej o 41%. Natomiast koszty życia są wyższe w Rocky Mount, NC o 14%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 62%.

Czy hotele są drogie w Rocky Mount, NC? Ile zapłacimy za pokój w Rocky Mount, NC?

Średnia cena noclegu w Rocky Mount, NC wynosi 291 zł (80 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Rocky Mount, NC 222 zł (61 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 319 zł (88 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Rocky Mount, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rocky Mount, NC? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Rocky Mount, NC, takich jak: chleb, ser, ziemniaki, papierosy lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rocky Mount, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rocky Mount, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rocky Mount, NC? Czy jedzenie na mieście w Rocky Mount, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 182 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 35 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rocky Mount, NC, m.in: chleb, ser, ziemniaki, papierosy lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Rocky Mount, NC będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Rocky Mount, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 299 zł (299 zł - 844 zł)

opłaty

299 zł (299 zł - 844 zł)
71% mniej niż w Polsce

cena internet 182 zł (182 zł - 357 zł)

internet

182 zł (182 zł - 357 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 226 zł (109 zł - 360 zł)

spodnie jeansy

226 zł (109 zł - 360 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena chleb 9,9 zł (8 zł - 16,4 zł)

chleb

9,9 zł (8 zł - 16,4 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (32 zł - 56 zł)

ser

42 zł (32 zł - 56 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,7 zł (4,3 zł - 36 zł)

ryż

19,7 zł (4,3 zł - 36 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,5 zł (7,3 zł - 23 zł)

pomidory

15,5 zł (7,3 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5,5 zł (3,6 zł - 8 zł)

banany

5,5 zł (3,6 zł - 8 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (40 zł - 73 zł)

wino

51 zł (40 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (58 zł - 73 zł)

tania restauracja

73 zł (58 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,3 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

17,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena kawa 23 zł (18,2 zł - 29 zł)

kawa

23 zł (18,2 zł - 29 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,3 zł (7,2 zł - 14,6 zł)

butelka wody

10,3 zł (7,2 zł - 14,6 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (32 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (32 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,2 zł (7,2 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (7,2 zł - 14,6 zł)
39% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rocky Mount, NC

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,86 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,9 zł (2,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,3 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,4 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (2,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 10,2 zł (2,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,1 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,3 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,7 zł (5,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  17. Banany (1kg) 5,5 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (16 USD)

ceny w restauracjach w Rocky Mount, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 182 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,3 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,2 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,3 zł (2,8 USD)
  8. Kawa cappuccino 23 zł (6,3 USD)

koszty życia w Rocky Mount, NC

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 389 zł (107 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 591 zł (163 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,86 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 127 tys. zł (35 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 299 zł (82 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,37 tys. zł (1,2 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 182 zł (50 USD)
  9. numb_34 185 zł (51 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 67,9 tys. zł (18,7 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 16,9 zł (4,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,7 zł (1,3 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 73 zł (20 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 226 zł (62 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 167 zł (46 USD)

Rocky Mount, NC koszty życia hikersbay.com
Rocky Mount, NC Koszty Życia

koszty rozrywki w Rocky Mount, NC

  1. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

5,5 zł (3,6 zł - 8 zł)
13% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

43 zł (32 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

chleb

9,9 zł (8 zł - 16,4 zł)
110% więcej niż w Polsce

kawa

23 zł (18,2 zł - 29 zł)
80% więcej niż w Polsce

ser

42 zł (32 zł - 56 zł)
21% więcej niż w Polsce

opłaty

299 zł (299 zł - 844 zł)
71% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach