Ceny w Roseburg, OR

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Roseburg, OR? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Roseburg, OR.

Roseburg, OR zmiany cen hikersbay.com
Roseburg, OR Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Roseburg, OR - ile zapłacimy w marketach? Roseburg, OR - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Roseburg, OR - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Roseburg, OR: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Roseburg, OR niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 62%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 58%. Z kolei życie jest droższe w Roseburg, OR o 7.9%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 69%.

Czy hotele są drogie w Roseburg, OR? Ile zapłacimy za pokój w Roseburg, OR?

Uśredniony koszt noclegu w Roseburg, OR to 283 zł (78 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Roseburg, OR to mniej więcej 245 zł (67 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 296 zł (81 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Roseburg, OR? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Roseburg, OR? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Roseburg, OR, takich jak: chleb, mięso wołowe, ziemniaki, jabłka lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Roseburg, OR? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Roseburg, OR? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Roseburg, OR? Czy jedzenie na mieście w Roseburg, OR jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 35 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 246 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Roseburg, OR, m.in: chleb, mięso wołowe, ziemniaki, jabłka lub wino


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Roseburg, OR w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Roseburg, OR - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 610 zł (438 zł - 1,56 tys. zł)

opłaty

610 zł (438 zł - 1,56 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 195 zł (146 zł - 447 zł)

internet

195 zł (146 zł - 447 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 138 zł (73 zł - 471 zł)

spodnie jeansy

138 zł (73 zł - 471 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 4,38 tys. zł

zarobki średnio

4,38 tys. zł
18% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,75 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 12,3 zł (7,6 zł - 28 zł)

chleb

12,3 zł (7,6 zł - 28 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser 46 zł (28 zł - 97 zł)

ser

46 zł (28 zł - 97 zł)
33% więcej niż w Polsce

cena ryż 6,3 zł (6,3 zł - 40 zł)

ryż

6,3 zł (6,3 zł - 40 zł)
11% więcej niż w Polsce

cena pomidory 11,6 zł (4 zł - 32 zł)

pomidory

11,6 zł (4 zł - 32 zł)
10% więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4 zł - 16,1 zł)

banany

6 zł (4 zł - 16,1 zł)
4.2% mniej niż w Polsce

cena wino 44 zł (37 zł - 91 zł)

wino

44 zł (37 zł - 91 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (54 zł - 128 zł)

tania restauracja

64 zł (54 zł - 128 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 24 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

24 zł (14,6 zł - 29 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena kawa 18 zł (11 zł - 27 zł)

kawa

18 zł (11 zł - 27 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł (4 zł - 11 zł)

butelka wody

5,6 zł (4 zł - 11 zł)
3.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 35 zł (29 zł - 47 zł)

mac burger king lub podobny bar

35 zł (29 zł - 47 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,7 zł (7,3 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,7 zł (7,3 zł - 18,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Roseburg, OR

  1. Mleko 1 litr 3,7 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,3 zł (3,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,6 zł (2,6 USD)
  4. Kilo sera 46 zł (12,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,7 zł (2,6 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,2 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 9,6 zł (2,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,8 zł (2,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,1 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 6,3 zł (1,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 6,1 zł (1,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (14 USD)

ceny w restauracjach w Roseburg, OR

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 246 zł (68 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 35 zł (9,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 24 zł (6,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,7 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 18 zł (4,9 USD)

koszty życia w Roseburg, OR

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,7 zł (1 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 73 zł (20 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,9 zł (1,1 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (31 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,75 tys. zł (1,3 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,2 tys. zł (1,15 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11 tys. zł (3 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 610 zł (167 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 195 zł (53 USD)
  10. numb_34 228 zł (62 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 138 zł (38 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 128 zł (35 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 268 zł (73 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 237 zł (65 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,9 tys. zł (26,8 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,2 tys. zł (1,15 tys. USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 9,31 tys. zł (2,55 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 70,6 tys. zł (19,3 tys. USD)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,31 tys. zł (2,55 tys. USD)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,38 tys. zł (1,2 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,9 zł (3,8 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,3 zł (2 USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 131 zł (36 USD)

koszty rozrywki w Roseburg, OR

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 283 zł (78 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 55 zł (15 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 46 zł (12,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

6 zł (4 zł - 16,1 zł)
4,2% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

138 zł (73 zł - 471 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

12,3 zł (7,6 zł - 28 zł)
160% więcej niż w Polsce

pomidory

11,6 zł (4 zł - 32 zł)
10% więcej niż w Polsce

internet

195 zł (146 zł - 447 zł)
230% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

24 zł (14,6 zł - 29 zł)
70% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach