Ceny w Roseville, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Roseville, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Roseville, CA.

Roseville, CA zmiany cen hikersbay.com
Roseville, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Roseville, CA - jakie są ceny w supermarketach? Roseville, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Roseville, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Roseville, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Roseville, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 93%. W restauracjach będzie drożej o 82%. Natomiast koszty życia są wyższe w Roseville, CA o 14%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 49%.

Czy hotele są drogie w Roseville, CA? Ile zapłacimy za pokój w Roseville, CA?

Średnia cena noclegu w Roseville, CA wynosi 297 zł (81 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Roseville, CA 221 zł (61 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 237 zł (65 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Roseville, CA za mniej więcej 320 zł (88 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 420 zł (115 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Roseville, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Roseville, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Roseville, CA, takich jak: woda butelkowana, pomarańcze, chleb, pierś z kurczaka lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Roseville, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Roseville, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Roseville, CA? Czy jedzenie na mieście w Roseville, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 292 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 13,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Roseville, CA, m.in: woda butelkowana, pomarańcze, chleb, pierś z kurczaka lub ziemniaki


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Roseville, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Roseville, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,18 tys. zł (776 zł - 2,01 tys. zł)

opłaty

1,18 tys. zł (776 zł - 2,01 tys. zł)
14% więcej niż w Polsce

cena internet 256 zł (219 zł - 365 zł)

internet

256 zł (219 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 170 zł (128 zł - 237 zł)

spodnie jeansy

170 zł (128 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,5 tys. zł

zarobki średnio

20,5 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,45 tys. zł (6,79 tys. zł - 12,8 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

8,45 tys. zł (6,79 tys. zł - 12,8 tys. zł)
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 10,2 tys. zł (8,76 tys. zł - 11,7 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

10,2 tys. zł (8,76 tys. zł - 11,7 tys. zł)
130% więcej niż w Polsce

cena chleb 20 zł (10,1 zł - 28 zł)

chleb

20 zł (10,1 zł - 28 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (40 zł - 48 zł)

ser

44 zł (40 zł - 48 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (22 zł - 24 zł)

ryż

23 zł (22 zł - 24 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena pomidory 20 zł (16,1 zł - 24 zł)

pomidory

20 zł (16,1 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 5,6 zł (3,2 zł - 7,2 zł)

banany

5,6 zł (3,2 zł - 7,2 zł)
10% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (55 zł - 91 zł)

wino

55 zł (55 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (37 zł - 164 zł)

tania restauracja

55 zł (37 zł - 164 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (22 zł - 29 zł)

lokalne piwo

26 zł (22 zł - 29 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

19,7 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,4 zł (6,5 zł - 12,8 zł)

butelka wody

9,4 zł (6,5 zł - 12,8 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 13,3 zł (10 zł - 16,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

13,3 zł (10 zł - 16,4 zł)
82% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Roseville, CA

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (1,4 USD)
  2. Chleb pół kilo 20 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,7 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,4 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 55 zł (15 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 32 zł (8,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,5 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,1 zł (2,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,4 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  17. Banany (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 15,1 zł (4,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 44 zł (12,1 USD)

ceny w restauracjach w Roseville, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 292 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 33 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 13,3 zł (3,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,4 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,4 USD)

koszty życia w Roseville, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 347 zł (95 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 447 zł (123 USD)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (1,5 USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,6 zł (1,3 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,45 tys. zł (2,32 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,88 tys. zł (1,88 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10 tys. zł (2,75 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 10,2 tys. zł (2,8 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,18 tys. zł (323 USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 256 zł (70 USD)
  12. numb_34 269 zł (74 USD)
  13. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 13,6 tys. zł (3,71 tys. USD)
  14. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 13,6 tys. zł (3,71 tys. USD)
  15. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,5 tys. zł (5,62 tys. USD)
  16. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 170 zł (47 USD)

Roseville, CA koszty życia hikersbay.com
Roseville, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Roseville, CA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 179 zł (49 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

1,18 tys. zł (776 zł - 2,01 tys. zł)
14% więcej niż w Polsce

pomidory

20 zł (16,1 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ryż

23 zł (22 zł - 24 zł)
300% więcej niż w Polsce

ser

44 zł (40 zł - 48 zł)
27% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

26 zł (22 zł - 29 zł)
83% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach