Ceny w Rutherford, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rutherford, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rutherford, NJ.

Rutherford, NJ zmiany cen hikersbay.com
Rutherford, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Rutherford, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Rutherford, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Rutherford, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Rutherford, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Rutherford, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 86%. W restauracjach będzie drożej o 130%. Z kolei koszt życia i opłaty w Rutherford, NJ są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 140%.

Czy hotele są drogie w Rutherford, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Rutherford, NJ?

Średnia cena noclegu w Rutherford, NJ wynosi 351 zł (94 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 271 zł (72 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 75 zł (20 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Rutherford, NJ 320 zł (85 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 340 zł (91 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Rutherford, NJ za mniej więcej 406 zł (108 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 495 zł (132 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Rutherford, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rutherford, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Rutherford, NJ, takich jak: wino, jaja, jabłka, papierosy lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rutherford, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rutherford, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rutherford, NJ? Czy jedzenie na mieście w Rutherford, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 450 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rutherford, NJ, m.in: wino, jaja, jabłka, papierosy lub ziemniaki


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Rutherford, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Rutherford, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 557 zł (281 zł - 893 zł)

opłaty

557 zł (281 zł - 893 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 269 zł (188 zł - 375 zł)

internet

269 zł (188 zł - 375 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 150 zł (150 zł - 188 zł)

spodnie jeansy

150 zł (150 zł - 188 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,25 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,25 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 16 zł (8,3 zł - 17,7 zł)

chleb

16 zł (8,3 zł - 17,7 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 45 zł (25 zł - 58 zł)

ser

45 zł (25 zł - 58 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,9 zł (5,8 zł - 33 zł)

ryż

17,9 zł (5,8 zł - 33 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8,3 zł - 41 zł)

pomidory

21 zł (8,3 zł - 41 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4,1 zł - 25 zł)

banany

6,9 zł (4,1 zł - 25 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (30 zł - 94 zł)

wino

68 zł (30 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (7,5 zł - 30 zł)

lokalne piwo

30 zł (7,5 zł - 30 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (11,3 zł - 26 zł)

kawa

19,7 zł (11,3 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,1 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rutherford, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 16 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 45 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11,2 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,5 zł (2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 51 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,8 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,5 zł (4,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,9 zł (4,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,2 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Rutherford, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 450 zł (120 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 16,9 zł (4,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,2 USD)

koszty życia w Rutherford, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 225 zł (60 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 338 zł (90 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,9 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 95,1 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 557 zł (148 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 269 zł (72 USD)
  11. numb_34 167 zł (44 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 71,3 tys. zł (19 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 150 zł (40 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 172 zł (46 USD)

koszty rozrywki w Rutherford, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 68 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

17,9 zł (5,8 zł - 33 zł)
220% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

banany

6,9 zł (4,1 zł - 25 zł)
9,5% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,25 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

30 zł (7,5 zł - 30 zł)
110% więcej niż w Polsce

wino

68 zł (30 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach