Ceny w Rutland, VT

Ostatnia aktualizacja: 16 marca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rutland, VT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rutland, VT.

Rutland, VT zmiany cen hikersbay.com
Rutland, VT Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Rutland, VT - ile zapłacimy w marketach? Rutland, VT - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Rutland, VT - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Rutland, VT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 1 godzinę temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,6 złotego.


W Rutland, VT jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 110%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 84%. Z kolei życie jest droższe w Rutland, VT o 12%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 120%.

Czy hotele są drogie w Rutland, VT? Ile zapłacimy za pokój w Rutland, VT?

Uśredniony koszt noclegu w Rutland, VT to 303 zł (81 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Rutland, VT to mniej więcej 262 zł (69 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 327 zł (87 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Rutland, VT za mniej więcej 565 zł (150 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Rutland, VT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rutland, VT? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Rutland, VT, takich jak: mleko, ryż, banany, wino lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rutland, VT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rutland, VT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rutland, VT? Czy jedzenie na mieście w Rutland, VT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 273 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rutland, VT, m.in: mleko, ryż, banany, wino lub pierś z kurczaka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Rutland, VT w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Rutland, VT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 691 zł (438 zł - 979 zł)

opłaty

691 zł (438 zł - 979 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena internet 232 zł (207 zł - 301 zł)

internet

232 zł (207 zł - 301 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 168 zł (113 zł - 222 zł)

spodnie jeansy

168 zł (113 zł - 222 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,1 tys. zł

zarobki średnio

20,1 tys. zł
270% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,52 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,52 tys. zł
34% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,27 tys. zł (4,89 tys. zł - 5,65 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,27 tys. zł (4,89 tys. zł - 5,65 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

cena chleb 18 zł (12,4 zł - 25 zł)

chleb

18 zł (12,4 zł - 25 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (29 zł - 75 zł)

ser

58 zł (29 zł - 75 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,9 zł (9,1 zł - 33 zł)

ryż

19,9 zł (9,1 zł - 33 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)

pomidory

17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł (3,2 zł - 9 zł)

banany

5,2 zł (3,2 zł - 9 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena wino 40 zł (34 zł - 56 zł)

wino

40 zł (34 zł - 56 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 113 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 113 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (11,3 zł - 34 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 34 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

18,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,4 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,4 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 53 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,3 zł (7,5 zł - 15,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,3 zł (7,5 zł - 15,1 zł)
14% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rutland, VT

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 18 zł (4,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,3 zł (5,1 USD)
  4. Kilo sera 58 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,2 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 40 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,6 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 51 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 46 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,9 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19,5 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,5 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 13,6 zł (3,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,9 zł (5,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,6 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,6 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (14,9 USD)

ceny w restauracjach w Rutland, VT

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 273 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,3 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,4 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Rutland, VT

  1. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (0,97 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 67,7 tys. zł (18 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,52 tys. zł (1,2 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,76 tys. zł (1 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,46 tys. zł (1,45 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,27 tys. zł (1,4 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 691 zł (184 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 232 zł (62 USD)
  9. numb_34 182 zł (48 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 168 zł (45 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 175 zł (46 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 328 zł (87 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 410 zł (109 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 79 tys. zł (21 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,27 tys. zł (1,4 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,1 tys. zł (5,33 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,4 zł (4,9 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (1,4 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 56 zł (15 USD)

koszty rozrywki w Rutland, VT

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 34 zł)
34% więcej niż w Polsce

pomidory

17,6 zł (10,7 zł - 58 zł)
67% więcej niż w Polsce

kawa

18,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,27 tys. zł (4,89 tys. zł - 5,65 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 53 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,3 zł (7,5 zł - 15,1 zł)
14% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach