Ceny w Sayreville, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Sayreville, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Sayreville, NJ.

Sayreville, NJ zmiany cen hikersbay.com
Sayreville, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Sayreville, NJ? Czy koszty życia w Sayreville, NJ są wyższe od tych w Polsce? Sayreville, NJ - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Sayreville, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Sayreville, NJ są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 120%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 60%. Koszty życia w Sayreville, NJ są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 140%.

Czy w sklepach jest drogo w Sayreville, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Sayreville, NJ? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Sayreville, NJ, takich jak: chleb, ser, wino, ziemniaki lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Sayreville, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Sayreville, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Sayreville, NJ? Czy jedzenie na mieście w Sayreville, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 53 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 259 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 56 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Sayreville, NJ, m.in: chleb, ser, wino, ziemniaki lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Sayreville, NJ w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Sayreville, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 557 zł (375 zł - 893 zł)

opłaty

557 zł (375 zł - 893 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 269 zł (188 zł - 375 zł)

internet

269 zł (188 zł - 375 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 239 zł (150 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

239 zł (150 zł - 300 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena chleb 16 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

16 zł (8,3 zł - 21 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 45 zł (25 zł - 58 zł)

ser

45 zł (25 zł - 58 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena ryż 28 zł (16,5 zł - 33 zł)

ryż

28 zł (16,5 zł - 33 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8,3 zł - 41 zł)

pomidory

21 zł (8,3 zł - 41 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)

banany

11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (30 zł - 94 zł)

wino

68 zł (30 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 53 zł (53 zł - 150 zł)

tania restauracja

53 zł (53 zł - 150 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 28 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

28 zł (23 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 30 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

9,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 45 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Sayreville, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 16 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 16,5 zł (4,4 USD)
  4. Kilo sera 45 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,6 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,1 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 60 zł (16 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 46 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 28 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,2 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Sayreville, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 53 zł (14 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 259 zł (69 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 28 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,5 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,6 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Sayreville, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 378 zł (101 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 497 zł (133 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,9 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 95,1 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 557 zł (148 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 269 zł (72 USD)
  9. numb_34 185 zł (49 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 71,3 tys. zł (19 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 239 zł (64 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 172 zł (46 USD)

Sayreville, NJ koszty życia hikersbay.com
Sayreville, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Sayreville, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 68 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

28 zł (23 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ryż

28 zł (16,5 zł - 33 zł)
390% więcej niż w Polsce

opłaty

557 zł (375 zł - 893 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

11,1 zł (6,5 zł - 25 zł)
77% więcej niż w Polsce

chleb

16 zł (8,3 zł - 21 zł)
240% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach