Ceny w Seaside Heights, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Seaside Heights, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Seaside Heights, NJ.

Seaside Heights, NJ zmiany cen hikersbay.com
Seaside Heights, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Seaside Heights, NJ - ile zapłacimy w marketach? Seaside Heights, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Seaside Heights, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Seaside Heights, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Seaside Heights, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 150%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 170%. Z kolei życie jest droższe w Seaside Heights, NJ o 70%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 170%.

Czy hotele są drogie w Seaside Heights, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Seaside Heights, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Seaside Heights, NJ to 268 zł (73 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Seaside Heights, NJ to mniej więcej 206 zł (56 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 267 zł (73 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Seaside Heights, NJ za mniej więcej 331 zł (91 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Seaside Heights, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Seaside Heights, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Seaside Heights, NJ, takich jak: pierś z kurczaka, pomidory, piwo, banany lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Seaside Heights, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Seaside Heights, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Seaside Heights, NJ? Czy jedzenie na mieście w Seaside Heights, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 110 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 475 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Seaside Heights, NJ, m.in: pierś z kurczaka, pomidory, piwo, banany lub jaja


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Seaside Heights, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Seaside Heights, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 636 zł (365 zł - 955 zł)

opłaty

636 zł (365 zł - 955 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 256 zł (183 zł - 365 zł)

internet

256 zł (183 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 251 zł (146 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

251 zł (146 zł - 365 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena chleb 17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)

chleb

17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (34 zł - 113 zł)

ser

62 zł (34 zł - 113 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 26 zł (12,1 zł - 40 zł)

ryż

26 zł (12,1 zł - 40 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

23 zł (8 zł - 40 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,8 zł - 24 zł)

banany

7,4 zł (4,8 zł - 24 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 73 zł (44 zł - 98 zł)

wino

73 zł (44 zł - 98 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 110 zł (55 zł - 219 zł)

tania restauracja

110 zł (55 zł - 219 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 44 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 44 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (14,6 zł - 33 zł)

kawa

20 zł (14,6 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,1 zł (7,3 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,1 zł (7,3 zł - 18,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Seaside Heights, NJ

  1. Mleko 1 litr 5,7 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,3 zł (4,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,9 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,9 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 73 zł (20 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,2 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 62 zł (17 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 58 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,5 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 26 zł (7,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,8 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (19,9 USD)

ceny w restauracjach w Seaside Heights, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 110 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 475 zł (130 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,1 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,6 USD)

koszty życia w Seaside Heights, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 354 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 606 zł (166 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,8 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 636 zł (174 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 11,2 tys. zł (3,07 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 256 zł (70 USD)
  9. numb_34 230 zł (63 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 231 tys. zł (63,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 251 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 166 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Seaside Heights, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 72 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

26 zł (12,1 zł - 40 zł)
360% więcej niż w Polsce

wino

73 zł (44 zł - 98 zł)
190% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

251 zł (146 zł - 365 zł)
26% mniej niż w Polsce

chleb

17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)
270% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach